Sayfa 2/525 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 4197 madde; 9 - 16 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar Sistemleri Yazılımı ve Donanımı Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Esas

Herşey çok güzel olacak
    yazalım hareket olsun

Esas

hisse son günler de durgun biraz. 5 de birsüredri tutnmayı başardığına göre yukarı hareket kısa vade de gelebilir. ama yüksek getiriler hedeflememek lazım 5.4 a kadar uzanabilecek bi hareket olabilir. gerçekleşirse değrlendirilmeli,

Esas

7.20 den aldıklarımla beraber başbaşayım hala bekliyorum artmasını ama umut yok gibi. 26 hazirana kadar sürünecez sanırm.

Esas 26 haziran

26 hazirande ne bekleniyor ki? ne alakaysa VKFRS ile pararlel hareketlerle zaman geciyor, burut takas disinda hic bir alakasi da yok. alis icin beklemekte fayda var sanirim. ytd.

Esas

vay be link forumu sinek avlıyo uctuu sped47 vs. vs. nerde bu arkadaşlar özlettiler kendilerini

ben hissenin bu rakamlarda biraz bekleyeceğini ara sıra %5 tepkiler deneyip geri geleceğini düşünüyorum. bu kadar da terkedilmesi gerekmiyo hissenin

Esas

tam bır akbaba örnegı senın gıbı bos bos konusmuyoz bız hareket old. 4 ten 6.3 lere gıderkende sen yoktun

Esas

Alıntı Originally Posted by uctuuctu Yazıyı Oku
    tam bır akbaba örnegı senın gıbı bos bos konusmuyoz bız hareket old. 4 ten 6.3 lere gıderkende sen yoktun
    arkadaş sen niye gerginsin bu kadar ben nasıl akbaba olayım uçtuğum yok kaçtığım yok. ben öngörümü yazdım. sen de hisse hakkında görüşünü yaz yeter. link forumunda insanlar konuşsun istiyorum tek derdim bu..

ayrıca 4 6.3 gittiği harekette olmadığımı nerden çıkardın. şükür şanslıydım, 4.06 dan aldım 5 ten sattım evt 6.3 lara kadar tutmadım. çünkü ben aldığım hisseyi kaçtan satmayı hedefliyosam ordan satarım gerisi çok beni ilgilendirmez..

sen de lütfen benim her attığım mesaja kavgayla cevap vereceğine hisseyle ilgili birşeyler yaz..

Esas tekrar

arkadaslar selamlar,
    26sinda genel kurul beklentisi olan bir sey var mi sizce? tahtada abuk sabuk islemler oluyor gun icinde. hissenin kademeleri biraz daha dolmaya basladi ve 20lik adimdan yukariya cikarmiyorlar. cikardiklarinda ise basmak icin firsat biliyorlar. bu sikisikligin amaci 26sindaki genel kurul mu?

goruslerinizi bekliyoruz,

Sayfa 2/525 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •