Sayfa 1/525 1231151101501 ... SonSon
Arama sonucu : 4197 madde; 1 - 8 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar Sistemleri Yazılımı ve Donanımı Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Jul 2005
    Gönderi
    12,182
    Blog Yazıları
    8

Esas LINK - Link Bilgisayar Sistemleri Yazılımı ve Donanımı Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Yeni konu hayırlı uğurlu olsun.

Esas

Günaydın

Açılışı yapayım dedim : )

Brüt takas uygulamasından sonra hızla düşüşe geçen hissede kısmi toparlanma bekliyorum

Esas

5.20 den çıktım. 4.80 lerde duruma göre yine alıcıyım

Esas

Genel Kurul tarihi (29 Haziran) yaklaşıyor.Bi şekilde yemeği pişirip yine milletin eline verecekler.

Esas

Dünyanın en büyük ikinci yazılım firması ORACLE'nin Türkiye'deki tek distribütörü LİNK....2 ay uyuduktan sonra acaba yine bir rallmi yapacak? Herkes tetikte,eller tuşta...

6. Esas

genel kurul 16 haziranda değilmi

Esas

Alıntı Originally Posted by efeis54 Yazıyı Oku
    genel kurul 16 haziranda değilmi
    26 Hazirana ertelendi.29 u yanlış yazmışım,özür.Hoş düzgün yazsam ne değişecekki? Bizim spekler işini geyet iyi biliyorlar.Boşuna spek olmamışlar.Asıl tebrik edilecek spek dışardakiler.Borsalar çöküyor diyerek milletin elinden malları aldılar.Bizim İMKB 53000'nin altını bile görmedi.DOW coşuyor.Geçen gün Çamlıcadan geçerken LİNK'in binasını gördüm.Giderken LİNKPLUS,dönüştede LİNK'in merkez binası var.Aralarında 1 km ya var ya yok.Bu merkez satılacakmışş,yabancı ortaklık,ha! birde teşvik nidalarıyla fiyatı 2 den 12 ye çıkarma ve SATMA becerisini gösteren speği tebrik etmek lazım.Güzel bir operasyondu.Belki bir daha olurmu,orasını bilmek zor.Zaten başka kağıtlardada iş yok.Önemli olan piyasaların artıda olması.Beklemeye devam...

Esas

Arkadaşlar bende yüksek maliyetliyim. Bu şirketin gidiş hatı nasıldır bilen ve şirket hakkında iyi yada kötü bişiler ekleyebilecek uzman arkdasların fikirlerini bekliyoruz. Herkese iyi akşamlar. Umarım yarın bugünden güzel olur.

Sayfa 1/525 1231151101501 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •