Sayfa 2/943 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 7537 madde; 9 - 16 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Feb 2010
    İkamet
    Kasımpaşa
    Gönderi
    171

Esas

Bir hafta içinde en az %5 artacak... Ama yarın önemli!!!

Esas

Alıntı Originally Posted by zencefil Yazıyı Oku
    Daha önce uyarmıştım. Logodan bi numara olmaz. Hedefin 1.80 olduğunu da söylemiştim. Zaman beni haklı çıkardı.
    2.02 den ben girdim tekrar, maksat portföy çeşitlendirme. 1.8 de kötü bi rakam değil ama 2.2 yada 2.5 lere niye gitmesin müsait bi zamanda

Esas

Alıntı Originally Posted by tcover13 Yazıyı Oku
    2.02 den ben girdim tekrar, maksat portföy çeşitlendirme. 1.8 de kötü bi rakam değil ama 2.2 yada 2.5 lere niye gitmesin müsait bi zamanda
    bu hisse de kimse kalmamış mı ne yorumu olan yokmu bence bu hissenin 2 deki direnci sağlam tepki için buralarda oyalanıyo

Duhul
    Feb 2010
    İkamet
    Kasımpaşa
    Gönderi
    171

Thumbs down

bu hisse de kimse kalmamış mı ne yorumu olan yokmu bence bu hissenin 2 deki direnci sağlam tepki için buralarda oyalanıyo
    Beklemekten iflahım kesildi valla hala zarardayım... Bi çıksada satıp kurtulsam... Aha bende burdayııım...

Esas

bu hisse çoktan 2,50lerde olmalıydı bukadar süründüren bir hisse gerçekten ilginç ...

Esas

intel in yüksek kar rakamı uluslararası piyasaları olumluya çevirmiş bilişim hissesi ya logo belki birazcık hareketlenir.

Duhul
    Feb 2010
    İkamet
    Kasımpaşa
    Gönderi
    171

Esas

intel in yüksek kar rakamı uluslararası piyasaları olumluya çevirmiş bilişim hissesi ya logo belki birazcık hareketlenir.
    Bence daha çooook bekleriz hareketlenmesini!!!

Esas

Kıpraşıyor dikkat...

Sayfa 2/943 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •