Sayfa 3/943 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 7537 madde; 17 - 24 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Feb 2010
    İkamet
    Kasımpaşa
    Gönderi
    171

Esas

Alıntı Originally Posted by BEYPAZARLI Yazıyı Oku
    Kıpraşıyor dikkat...
    Hergün aynı kıpraşıyor... Sıkıldık artık

Esas

son dakikalarda inadın küçükte olsa satış vardı..sanki ortalamaları düzenliyorlar..ama buralarda duramıyacak gibi..hadi artık göster kendini..ytd

Duhul
    Feb 2010
    İkamet
    Kasımpaşa
    Gönderi
    171

Esas

Alıntı Originally Posted by efekentliak Yazıyı Oku
    son dakikalarda inadın küçükte olsa satış vardı..sanki ortalamaları düzenliyorlar..ama buralarda duramıyacak gibi..hadi artık göster kendini..ytd
    İnşallah kısa sürede gösterir de bişeyler kazanırız ... Acil lazım bana kazanç ...Hayırlısı bakalım...

Duhul
    Feb 2010
    İkamet
    Kasımpaşa
    Gönderi
    171

Esas

Ben senin gibi halka açılan kuruluşun var yaa...
    Bu kadar olmaz yaaa mehter takımı gibi...Bi yerinde dursa tamam dicem hala yukarı çıkıp veriyor aşşağı
    ARENA'da olmasa bu hareketide yapmazdı...Benim salak kafam satsakta kurtulsaydık şu meretten!!!

Esas

Ben bugün yapı kredi yatırımdan yüklüce aldım arkadaşlar, biraz daha alacağım doğrusu. Dolayısıyla bu hissede bu seviyede yüklüce satmayı düşünenler için iyi bir satış fırsatı da vermiş oldum. Neden mi aldım hisse geçen yıl sonbaharında 3.10 ları görmüştü o yüzden aldım. Bir de bilanço beklentim var. Umarım ayağım uğurlu gelir. Herkese bol kazançlar.

Duhul
    Jan 2006
    İkamet
    İst.ve Rize
    Gönderi
    2,392

Esas

Alıntı Originally Posted by yalçın2004 Yazıyı Oku
    Ben bugün yapı kredi yatırımdan yüklüce aldım arkadaşlar, biraz daha alacağım doğrusu. Dolayısıyla bu hissede bu seviyede yüklüce satmayı düşünenler için iyi bir satış fırsatı da vermiş oldum. Neden mi aldım hisse geçen yıl sonbaharında 3.10 ları görmüştü o yüzden aldım. Bir de bilanço beklentim var. Umarım ayağım uğurlu gelir. Herkese bol kazançlar.
    Hoşgeldiniz sn.Yalçın2004. Biliyorum siz bu kagıdı çok ıyı tanıyanlardansınız. Boşuna almamışsınızdır. Hatırladıgım kadarıyla kagıt bolunmeden once sadece siz 20.bin liradan satmıştınız. Bende satmıstım ama daha aşagılardan. oradan hatırlıyorum sizi. epeyce de yazınız var forumun eski tarihlerinde. / selamlar..

Duhul
    Jul 2009
    İkamet
    Antalya
    Gönderi
    2,167

Esas

Alıntı Originally Posted by yalçın2004 Yazıyı Oku
    logoların hayırlı olsun

Esas

Alıntı Originally Posted by omerby Yazıyı Oku
    Hoşgeldiniz sn.Yalçın2004. Biliyorum siz bu kagıdı çok ıyı tanıyanlardansınız. Boşuna almamışsınızdır. Hatırladıgım kadarıyla kagıt bolunmeden once sadece siz 20.bin liradan satmıştınız. Bende satmıstım ama daha aşagılardan. oradan hatırlıyorum sizi. epeyce de yazınız var forumun eski tarihlerinde. / selamlar..
    Sayın Omerby, hafızanız çok güçlü. Hoşbulduk. En son geçen sonbaharda alıp satmıştı. Sanırım 2.88 ve 2.90 lardan vermiştim. Rölatif olarak bakıldığında kağıt çok ucuz kaldı. Teknik ve temel olarak olgun hale geldiğini düşünüyorum. Öte yandan arka arkaya bir kaç çeyrek bilançoda zarar açıkladıktan sonra 2. çeyrek'ten itibaren bilançolarının iyi geleceğini düşünüyorum. Öte yandan, Arena'da olduğu gibi, Logo'da da bir satış veya stratejik ortaklık zamanının geldiğini ve sahiplerinin buna yönelik çalışma yapmaları gerektiğini düşünüyorum. Sakın yanlış anlaşılması, bu konuda herhangi bir haber veya duyum yoktur. Sadece uzun yıllardır tanıdığım ve izlediğim bir şirket olarak Logo'nun satışı veya stratejik ortaklığı için en uygun zamanlardan geçtiğimizi düşünüyorum. Şu an hedefim; sadece biriktirmek.

Sayfa 3/943 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •