Sayfa 686/786 İlkİlk ... 186586636676684685686687688696736 ... SonSon
Arama sonucu : 6284 madde; 5,481 - 5,488 arası.

Konu: KORDS Kordsa Global Endüstriyel İplik ve Kord Bezi San. ve T.A.Ş.

1. Esas

Alıntı Originally Posted by mesaze Yazıyı Oku
    Baya teknik oldu açıklama anlayamadık üstad.

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.
    Hisse de acik hedef yazmak istemedim yuzde ortalama oranlari idi. Şunu soyleyebilirim hissemiz trend olusumunda Nisan sonuna kadar (ben kisa zamanda olur diye dusunuyorum) ilk hedef 5.60 sonraki 6.10 ortalama ile burayida kirarsa 7.20 ustune atabilir. Ama nisandan sonra hicbir hisseye bilasmayin derim. Herşey hakkimizda hayirli olur insallah.

2. Esas

Dikkatli olmakta fayda var, yabancı alışı son günlerde çok yok. Fazla pozitif hava, tersi sonuçlar oluşturabilir.

Esas

Alıntı Originally Posted by Gelir_gider0101 Yazıyı Oku
    Dikkatli olmakta fayda var, yabancı alışı son günlerde çok yok. Fazla pozitif hava, tersi sonuçlar oluşturabilir.

Aynen öyle burası borsa demişler bunun bir de burası kordsası var

Esas

Diyorum ya buradaki oyuncular piyasanın hangi yöne gideceğini biliyor, endeks artıydı ama şimdi kordsaya uydu.

Duhul
    Feb 2012
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    246

Esas

dün alanları mı döküyor yoksa birileri mal mı cıkıyo anlamadım ama satışlar çok bugün dikkatli olmakta fayda var.

Esas

4,50 lardan mal alanlar leşçiler var, karı koyup gidiyorlar, bu arada da yabancılar satış yapıyor, bize bırakıp gidecekler havası var kağıtta, kar beklentisi bu sene nasıl bilen bir arkadaş paylaşsa çok iyi olur. Eskiden sn cünsa vardı, çok hakimdi.

7. Esas

Normal hareket .bu saatten sonra perfect attack olur olursa onuda yakalayabilirmiyiz bilemiyorum..olmayacaksada satış fiyatım altına gelmesini bekleyeceğim sabırla...2 deva 4,94 4,95 yaptı gecemedi yanlış görmediysem ..borsa da bu değilmi zatwn yukardan sat aşağıdan al...

8. Esas

Piston düştü sanırım hep aynı hikaye yukarı aşağı devam ..gerci sattığımız fiyatın altına düşmedi ama asansör bu hissenin karakteri olmuş ..çizittırdıkları günü zaten yakalarız)

Sayfa 686/786 İlkİlk ... 186586636676684685686687688696736 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •