Sayfa 1/786 1231151101501 ... SonSon
Arama sonucu : 6284 madde; 1 - 8 arası.

Konu: KORDS Kordsa Global Endüstriyel İplik ve Kord Bezi San. ve T.A.Ş.

Duhul
    Jul 2005
    Gönderi
    12,182
    Blog Yazıları
    8

Esas KORDS Kordsa Global Endüstriyel İplik ve Kord Bezi San. ve T.A.Ş.

Yeni konu hayırlı uğurlu olsun.

Duhul
    Apr 2006
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    324

Esas

Teşekkürler, umarım hissenin hakettiği yerlere gelmesi için temiz bir başlangıç olur.

Eski mesajlara nereden ulaşabiliyoruz acaba? Arşive baktım göremedim.

Esas

Güler Teyze..Senin ben varyaa taaaaaaaaaaaaaaaaaaaa......................... Ahahah.. AL sat tavsiyesi değildir ama Sabancıdan uzakdurun arkadaşlar kazanmak istiyorsanız başka hisselere bakın bu hisseler ne akar ne kokar cinsden.. Dünya devinin düştügü bu durum sırf bu guruba bağlı olduğu içindir..

Duhul
    Sep 2009
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    632

Esas

Benim geri gelmemi bekliyorsun Kordsa

Duhul
    Dec 2009
    İkamet
    Yeşil-Beyaz
    Gönderi
    1,910

Esas

Bence kimseyi bekledikleri yok, aksine elinde olanlarında sabrının tükenip satmalarını bekliyorlar, 3.12 den az bir miktar aldım attım kenara, aylardır bakmıyorum bile fiyatına.

Duhul
    Sep 2009
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    632

Esas

Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    Bence kimseyi bekledikleri yok, aksine elinde olanlarında sabrının tükenip satmalarını bekliyorlar, 3.12 den az bir miktar aldım attım kenara, aylardır bakmıyorum bile fiyatına.
    Sayın teamsah,

Takibi birini beklemiyor. Espri yaptık orada.

Ancak hisse yatay pozisyona girmiş gözüküyor.

Esas

bu hisse ile ilgili hiç bir teknik analiz sonuç getirmez kanaatindeyim. fiyatların ise çok rahat etkilenebildiğini ve sadece uzun vadeli alıcılar için ideal seviyeler olduğunu düşünüyorum. hareket etmesi için kuvvetli bir neden lazım. o nedenin ne zaman geleceğini ise işin içinde olandan başkası bilemez. yani biz aslında bir bilinmez için bekliyoruz. umudun bittiği yerdeyiz yani anlatmaya çalıştığım. karşı bir düşünceye sahip birisi varsa, malda olan birisi olarak merakla beklyorum.
    herkese iyi günler

Duhul
    Sep 2009
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    632

Esas

Alıntı Originally Posted by Red Kit Yazıyı Oku
    SPK başkanı Prof. Akgiray, az önce verdiği demeçte halka açıklık oranı düşük olan senetlerde kolayca spekülasyon yapılabildiğini ve fiyatların olması gerekenden farklılaştığını belirterek bundan böyle bu tür sığ senetlere bu ay sonuna kadar önlemler geleceğini açıkladı. Prof. Akgiray, "bugünlerde bu hisselerde hayali olan varsa bundan vazgeçsinler" diye ekledi. Toplamda 15-20 senetten bahsediliyor. İMKB'deki senetleri halka açıklık oranlarına göre sıralarsak halka arz oranı %15 ten az olan senetler aşağıdaki gibi sıralanıyor. (Kaynak: Matriks)

Not: Biraz önce röportajı tekrar dinleyince sığ senet deyince halka açıklık oranları veya sermayeleri düşük senetlerden bahsettiğini gördüm. Bu senetler açıklanınca daha iyi görebiliriz, bu arada düşük sermayeli şirketleri bir tablo yaparak ekledim.

*Red Kit'in forumdaki mesajından alınmıştır.

Sayfa 1/786 1231151101501 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •