Sayfa 3/269 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 2151 madde; 17 - 24 arası.

Konu: DGKLB Doğtaş Kelebek Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Feb 2010
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    206

Esas

evet denk kardes satış soylentısı gercekten soylentıkı kımsenın haberı yok. bana bır yatırım danışmanı onceden boyle bır dedıkodu vardı ama ne oldugunu bılmıyorum demıştı bende arkadaslara yanı bılgısı olabılecek arkadas varmı dıye sordum.

Esas

kağıt hareketli ama, topiği bomboş ne iş anlayamadık

Esas

Alıntı Originally Posted by burakkayra Yazıyı Oku
    evet denk kardes satış soylentısı gercekten soylentıkı kımsenın haberı yok. bana bır yatırım danışmanı onceden boyle bır dedıkodu vardı ama ne oldugunu bılmıyorum demıştı bende arkadaslara yanı bılgısı olabılecek arkadas varmı dıye sordum.
    Bilindiği gibi daha önce şirket ENKA holdinge aitti. Daha sonra Özbıyık ailesi tarafından satın alındı. Bu satıştan önce Arçelik ile görüşmeler yapılmıştı diye hatırlıyorum.O deönemler bu söylenti uzun süre dolaşmıştı piyasada. Arçelik ile anlaşma sağlanamdığı için Arçelik kendi markası Arstil i kurdu daha sonra..

Esas

Aysonunda yönetim kurulu toplantısı var arkadaşlar nasıl bi sonuç çıkabilir bilgisi olan varmı ... bu fiyatlardan alınırmı bu gün itibarıyla 1.35 ....

Esas

arkadaşlar en zayıf bu kelebek mobilyanın sayfası. kimse birşey yazmıyor. durumlar nasıl,
    gidişat neyi gösteriyor. saygılarımla

Esas

ay sonunda toplantısı var ve gündemi belli.yani extradan bişey çıkmaz.bu sayfa zayıf normaldir.çünkü şu anda kelebekten uçmasını bekleyen yokturda o yüzden zayıftır.şu anda kozasında hele bir kozadan çıksın kanatlarının rengine çok gelen olur.uçmaya başlayıncada peşinden koşan çok olur

Duhul
    Oct 2007
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    1,343

Esas

*kelebek mobilya'nın 6 aylık konsolide net dönem karı 1.412.202 tl

(27/08/2010 - 10:39:28)

8. Esas

1.42 den aldığım kelebekleri 1.51 den sattım.sanırım erken sattım ama allah bereket versin.

Sayfa 3/269 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •