Sayfa 371/372 İlkİlk ... 271321361369370371372 SonSon
Arama sonucu : 2972 madde; 2,961 - 2,968 arası.

Konu: EGLYO - Egeli & Co B Tipi Menkul Kıymet Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Duhul
    Dec 2006
    İkamet
    ANKARA - ÇANKIRI
    Gönderi
    3,904

Esas

Davanın Duruşma Tarihi
    10.01.2017

Alınan Karar
    İSTANBUL BÖLGE ADLİYE MAHKEMESİ 9. HUKUK DAİRESİ'NİN 2017/6 Esas 2017/5 Karar No'lu istinaf kararı ile; Şirketimiz aleyhine açılan İstanbul 17.Asliye Hukuk Mahkemesi'nin 2016/307E. sayılı dosyası kapsamında 22.09.2016 tarihli ihtiyati haciz kararının davalılardan Şirketimiz yönünden kaldırılması ara kararına karşı , davacı Şekerbank T.A.Ş. tarafından yapılan istinaf talebinin REDDİNE; İstanbul 17.Asliye Hukuk Mahkemesi'nin 2016/307 E. sayılı dosyası ile birleştirilmesine karar verilen İstanbul 8.Asliye Hukuk Mahkemesi'nin 2016/298E. 2016/410K. sayılı dosyası kapsamında ihtiyati haczin kaldırılması talebinin reddine ilişkin 18.10.2016 tarihli ara kararına yönelik, davalı şirketimizin istinaf talebinin KABULÜNE, Mahkemece davalı şirketimiz aleyhine verilen 15.07.2016 tarihli ihtiyati haciz kararının KALDIRILMASINA, 6100 sayılı HMK 362/1-f maddesi gereğince KESİN olmak üzere karar verilmiştir.

Bir Sonraki Duruşma Tarihi
    18.05.2017

KOYU ile belirttiğim yerlerde kesin karar var. Haczin kalkması ile ilgili. Peki bir sonraki duruşma ne için peki? Yakın izleme pazarında kalma sebebi bu olsa gerek.

2. Esas

Alıntı Originally Posted by speksavar06 Yazıyı Oku
    Mesgulum hep umutvari konuşup malınıza sahip çıkın diyorsun. Senin hisse ile ilgili düşüncelerine güveniyorum satmiyorum.zaten elimdekileri tek kalemde satamam.alan olmayacağı için serbest yazsam taban olur.6 aydır bekliyoruz bi 3 ay daha bekleyelim bakalım. Borsa defterinide bu hisseyle birlikte kapatacagim.ya borclardan kurtaracak yada kottan çıkan gedizin yanina hep birlikte gomulecegiz.
    Simdilik faaliyetleri devam ediyor
    Kac kisi egc enerji aradi kac kisi kira sordu kac kisi yerine gitti kiralik adreslerini ziyaret etti kac kisi egc tarimin bagli oldugu arizilerin nerde oldugunu arastirdi tolina kac kisi gitti
    Bosuna mi diyorum ben bunlarin cigerlerini biliyorum
    Nefesim ensenelerinde ben bir yatirim yaptim durum kotu olabilir
    Cocugumun riskini yatirdim kendi gelecegimi belki ama icim rahat neden cunku ben hur irademle bu karari aldim ne esim bana inandi nede ailem
    Ama ben bu borsada 20 yıldır varım butun paramda bunda degil %70 %20 foreks %10 nakit bir bukadar kredi hacmim var sukur ayaktayiz
    Sadece inandim basarili olurum yada olmam ama ben karar verdim

Sizde kendi inandiginizi yapin satmak isterseniz kimse tutamaz sizi
    Ama artik geldigimiz nokta sabir gerektiriyor.

Yarin ola hayrola

3. Esas

Alıntı Originally Posted by ^^YİGİT BARAN^^ Yazıyı Oku
    Davanın Duruşma Tarihi
    10.01.2017

Alınan Karar
    İSTANBUL BÖLGE ADLİYE MAHKEMESİ 9. HUKUK DAİRESİ'NİN 2017/6 Esas 2017/5 Karar No'lu istinaf kararı ile; Şirketimiz aleyhine açılan İstanbul 17.Asliye Hukuk Mahkemesi'nin 2016/307E. sayılı dosyası kapsamında 22.09.2016 tarihli ihtiyati haciz kararının davalılardan Şirketimiz yönünden kaldırılması ara kararına karşı , davacı Şekerbank T.A.Ş. tarafından yapılan istinaf talebinin REDDİNE; İstanbul 17.Asliye Hukuk Mahkemesi'nin 2016/307 E. sayılı dosyası ile birleştirilmesine karar verilen İstanbul 8.Asliye Hukuk Mahkemesi'nin 2016/298E. 2016/410K. sayılı dosyası kapsamında ihtiyati haczin kaldırılması talebinin reddine ilişkin 18.10.2016 tarihli ara kararına yönelik, davalı şirketimizin istinaf talebinin KABULÜNE, Mahkemece davalı şirketimiz aleyhine verilen 15.07.2016 tarihli ihtiyati haciz kararının KALDIRILMASINA, 6100 sayılı HMK 362/1-f maddesi gereğince KESİN olmak üzere karar verilmiştir.

Bir Sonraki Duruşma Tarihi
    18.05.2017

KOYU ile belirttiğim yerlerde kesin karar var. Haczin kalkması ile ilgili. Peki bir sonraki duruşma ne için peki? Yakın izleme pazarında kalma sebebi bu olsa gerek.
    Kircilarin ortaklardan 4,5 trl alacakli davasi sirketin lehine acilan ++++ dava bu 2014-2016 devam ediyor

İkinci seker bank temmuzde haciz kararari cikardi bizimkilerde iyi niyetli olduklarini gostermek adina egc enerji hisseleini teslim etti sonucunda ne oldu borsa istanbul yooooo dedi ben seni bir yakin izleme pazarina alamda katip edem dedi
    Patron ne yapti baski zaten hissenin ustunde mal veren varsa almistir .

Simdi ekimde eglyo alacakli oldugu dava ile seker bank karsi davasi birlesti haciz 10 ocakta kalkti
    Bunu daha oncede yazdim mayistaki dava artik bir alacak davasidir lehine acilan dava tek problem iki davanin birleamesi ve mayista olmasi

İyi taraf ne haciz kalktimi kalkti
    Simdi egeli istese mal kacirmak istese bu hisselero araplarada cinlilerede satar

Anlamayan varmi

Ya sabir diyin

Ben yukselirken fazla yazmam ama bu 7 aydir destek olmak ky yardimci olmak umit olmak biraz nefes almalari icin yazmaya basladim

Sonu ne olur bilinmez ama
    Allaha sukur her gecenin bir sabahi var ...

4. Esas

Mesgulum yazıların için teşekkürler. Peki bundan sonraki süreçte Mayıs tan once ne olursa sürekli işleme açılabilir. Bu konuda bir fikrin var mı. Paylasirsan sevinirim. Yada başka yükselmesi için neyin olması gerekir.

5. Esas

Alıntı Originally Posted by speksavar06 Yazıyı Oku
    Mesgulum yazıların için teşekkürler. Peki bundan sonraki süreçte Mayıs tan once ne olursa sürekli işleme açılabilir. Bu konuda bir fikrin var mı. Paylasirsan sevinirim. Yada başka yükselmesi için neyin olması gerekir.
    İnşallah açılmaz eminim tosun pasada istemiyor.
    Parazit yok acikci yok kredi li islem yok
    Tosun pasa ve ky. Var
    Tam istedigi nokta

Mayisa kadar silkelemek ve mal almak istiyorsa bence belirli ama belirsiz olan bir dava oncesi yukari spark yapabilir

Zaten ky agzi yandi zaten belirsiz der dokebilir

Sorun degil 7 ay olmus 3 ayin lafi olmaz bekleriz

Ozaman benim asıl beklentim birlesme yani egcyh gecmis yillar zararini karailayacak ozsermayesi olan eglyo yada egcyo
    Bu durumda eglyo olmaz ama son bilancoda ing firmayı bilancoya alir oz sarmeye 24 trl + yazar ozaman eglyo olur derim ilk once bilancoya bakacaz.

Egcyo nun 2015-2016 bilancosu birlesme icin yeterli tabi mahkeme sonrasi olur bunlar spk onay vermeye bilir

Yani senaryo cok ama yeterki tosun pasa istesin

Hadi iyi geceler yarin yogun bir gun
    Destek vermek lazim

6. Esas

Kapa düşen haberi açıklayabilecek biri var mı? Zira bunlar işi gücü mahkemeler olduğu için hukuk dili kullanıp kafa karıştırmaktan başka bişey bilmiyorlar.

Duhul
    Dec 2006
    İkamet
    ANKARA - ÇANKIRI
    Gönderi
    3,904

Esas

Açıklamalar

Şirketimiz tarafından İstanbul Anadolu 9. Asliye Ticaret Mahkemesi'nde, davalı Müflis Kırcı Elektroteknik San. ve Tic. Ltd. Şti. İflas İdare Memurluğu'na ve davalı müflis Kırcı Jeneratör Satış ve Servis Hizmetleri A.Ş. İflas İdare Memurluğu'na sıra cetvellerine itiraz ve alacağın iflas masasına kayıtlarına ilişkin ayrı ayrı açılan davaların bugün yapılan duruşmalarında "SPK ve Merkezi Kayıt Kuruluşuna yazılan müzekkerelerin tekitine ve duruşmanın 26.04.2017 tarihine bırakılmasına"karar verilmiştir.
    Kamunun bilgisine sunarız. Saygılarımızla

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/585638

Esas

Sayfa 371/372 İlkİlk ... 271321361369370371372 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •