Sayfa 3/377 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 3011 madde; 17 - 24 arası.

Konu: TUMTK Tümteks

Exclamation Tümteks' neler oluyor

tümteks'in %84.81'i Yapı Kredi Yatırım almış genel kurulda bi kararmı alındı, farklı birşeymi var. neler olduğundan haberi olan varmı....!

Esas

Genelkurul bu ayın sonlarına doğru yapılacak yanılmıyorsam,bir ay ertelediler,hala genelkurul olayını kullanıyorlar...

Esas

[I]teşekürler..[tifoseferre]

Esas

Daha nereye kadar götürecekler çok merak ediyorum..

Question

genel kurula kadar bekleyeceğiz her halde...!

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Şair Sokağı
    Gönderi
    2,061

Esas

Şirketi iflas noktasından alıp , İMKB'de işlem görmeye başlaması ile birlikte şirket sermayesinin % 70,59'unu elinde bulunduran Yapı Kredi Yatırım bir iyilik düşünüyordur...
    Mesela ;
    Bedelli ve bedelsizlerle şirketi tamamen ele geçirmek ve uzun vadeli olarak bu şirketi satmak gibi...Genel Kuruldan da ancak bu ve buna benzer haberler çıkabilir...Tahmin ediyorum....

6 yıldır elimde bulunduruyorum...Uzun süredir tahtası kapalı olması nedeniyle on paraya düşen kağıt şimdi portföyümde (tahtası açıldıktan sonra) on kat artmış ve beni köşe döndürmüş ender kağıtlardan biri...Ben bu tip hareketi bir de 96-97 yılında yaşamıştım...Bir işçim tavsiye etmişti...O zaman bende almış ve 4 köşe olmuştum...
    Bu sefer de bekledim...Ben de hisseye konsolide kar bilançosu uyguladım... Kardayım...Daha ne istiyeyim...

---
    "Dereyi görmeden paçaları asla sıvama"

Esas tumteks

tumteks 800 lerden 3000 kusurlar sonuc ne olacak merak ediyorum insaallah boyasandaki hezimeti yasamazlar en ilgin ise bir anda % 84 luk takasin yapi kredi yatirima gecmesi bununla ilgili herhangi bir borsa bultenide bulamadim bana kalirsa bunlar ikinci bir halka arz yapacaklar bu saatten sonra alanlar aman dikkat basiniza her sey gelebilir/// bende boyasan var uzun suredir bekledik daha hale bekliyoruz// onu alacagimiza tumteksi alsaydik paramizi 4 katlamistik.. cok riskli....bir anda adamin uzerine birakirlar ama % 84 luk kismi kime devredecekler.. bu kadar ky yok ki

Esas

ky nin olmadigi gibi by lerde aptal degil bunu alacak kadar/// o zaman sirketi tamamiyle toplayip satmak bu fiyatlardan bu sirketi kim alir// altin uretmiyor ya

Sayfa 3/377 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •