Sayfa 377/377 İlkİlk ... 277327367375376377
Arama sonucu : 3011 madde; 3,009 - 3,011 arası.

Konu: TUMTK Tümteks

1. Esas

Bu ülkede ahlaksız şerefsiz patronlar var olduğu müddetçe ky her söğüşlenecektir bizim çektiklerimizin on katını inşallah onlarda çeker tek dileğim bu. Benim bu hissede param yok lakin bende çok sıkıntı çektim adamlar hisseyi soluksuz 8.00 tl civarını kadar çıkartıp 3.00 tl civarına kadar soluksuz geri verdiler bende 4.00 tl civarından alım yapmaya başlamıştım her düşüşte alım yaparak maliyet düşürerek zararsız çıktım fakat çok sıkıntı çektim benim lioys yağda param kaldı pörtföyümde hisse adedi her zaman görünüyor gördükçe moralim bozuluyor ama ne yapalım yazımın başında belirttiğim gibi malesef ülkemizde şerefsiz karektersiz allah korkusu olmayan haram helali bilmeyen bu tip patronlar olduğu müddetçe bu tip olaylar hep olacaktır bu nedenle dandik ne olduğu belli olmayan şirketlerin hisselerinden asla alım yapılmasını uygun görmüyorum herkese bol sabır diliyorum Saygılarımla

2. Esas

söz konusu borsa istanbul olunca haramı helali kim bilecek.malasef bizim devletin denetim mekanızmaları yok.olsa bile onlar da onlardan yana.

3. Esas

Bu çok kazanma hırsı varya hep o neden oluyor ben de intermedya yayına ziplamistim bir zamanlar para kaybettim ama çok önemli bir ders aldım borsada kolay para yok. yatırım yapmak için turkiye borsası dogru yer degil ha ne zaman kârı kaçırmadan adam gibi kâr payı dağıtılır senede 4 kez o zaman borsa yatırım aracı olur. Bist = kumarhane

Sayfa 377/377 İlkİlk ... 277327367375376377

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •