Sayfa 1/2 12 SonSon
Arama sonucu : 16 madde; 1 - 8 arası.

Konu: borsada kaynak kitap

Esas borsada kaynak kitap

bir çoğumuzun elinde güzel kaynak kitap vardır.bilindiği üzere türkiyede basılan borsa kitaplarının çoğunun basımları bir defadan fazla yapılmıyor. onun için yeni başlayanlar bazı kitapları basılmadığı için alamıyolar.Benim demek istediğim elinde kaynak olupda kullanmayanların ihtiyacı olan kişilere belli bir ücret karşılığında ulaştırmasını isteyecektim.

Esas

Teknik Analiz mi Dedin? Hadi Canım Sen de! 1-2-3-4 çok beğeniliyormuş. Scala yayıncılık yeni baskılarını piyasaya vermiş diye duymuştum..
    Ali Perşembe
    Scala Yayıncılık

Duhul
    Sep 2009
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    1,040

Esas

Alıntı Originally Posted by ben_07 Yazıyı Oku
    bir çoğumuzun elinde güzel kaynak kitap vardır.bilindiği üzere türkiyede basılan borsa kitaplarının çoğunun basımları bir defadan fazla yapılmıyor. onun için yeni başlayanlar bazı kitapları basılmadığı için alamıyolar.Benim demek istediğim elinde kaynak olupda kullanmayanların ihtiyacı olan kişilere belli bir ücret karşılığında ulaştırmasını isteyecektim.
    Hocam şahsen ben elimdeki kaynakları paylaşabileceğimi zannetmiyorum çünkü dediğiniz gibi bunlar kaynak kitap yani roman gibi okuyıp bir kenara atmıyor insan, takıldıkça yeniden bakıyor. Ama size birkaç tavsiyede bulunabilir.
    Ali Perşembe - Teknik Analiz mi Dedin, Hadi Canım Sen de 1-2-3-4 (çok söze gerek yok, Türkçe yazılmış en güzel kaynak)
    Robert Sheard - Duygusuz Yatırımcı (bir ingilizce öğretmeni tarafından yazılmış farklı bir yatırım mantığı olan güzel bir kaynak)
    Michael W.Covel - Trend Takipçisi (trend takibiyle ilgili geniş bir kaynak)
    Advin Lefevre - Bir Borsa Spekülatörünün Anıları (ilk baskısı 1940'larda yapılmış hala güncelliğini koruyan efsane bir kitap)
    Jack D.Schwager - Borsa Sihirbazları (birçok kaynak tarafından yazılmış en güzel borsa kitabı olarak belirtilen bir efsane - henüz okumadım)

Esas

Alıntı Originally Posted by ben_07 Yazıyı Oku
    güvenilir alışveriş sitelerinde borsa ile ilgili bulamayacağınız kitap yok. hemde çok daha ucuz oluyorlar.

Esas

Merhabalar
    borsaya yeni başlıyanlar için Ayşe kabasakalın kitabı uygun olabilirmi acaba ?
    Değerli forum üyelerinin cevaparını sabırsızlıkla bekliyorum

Saygılar

Esas

Alıntı Originally Posted by tatra Yazıyı Oku
    Merhabalar
    borsaya yeni başlıyanlar için Ayşe kabasakalın kitabı uygun olabilirmi acaba ?
    Değerli forum üyelerinin cevaparını sabırsızlıkla bekliyorum

Saygılar
    bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yokmu acaba ?

Esas

Alıntı Originally Posted by tyuksel Yazıyı Oku
    Hocam şahsen ben elimdeki kaynakları paylaşabileceğimi zannetmiyorum çünkü dediğiniz gibi bunlar kaynak kitap yani roman gibi okuyıp bir kenara atmıyor insan, takıldıkça yeniden bakıyor. Ama size birkaç tavsiyede bulunabilir.
    Ali Perşembe - Teknik Analiz mi Dedin, Hadi Canım Sen de 1-2-3-4 (çok söze gerek yok, Türkçe yazılmış en güzel kaynak)
    Robert Sheard - Duygusuz Yatırımcı (bir ingilizce öğretmeni tarafından yazılmış farklı bir yatırım mantığı olan güzel bir kaynak)
    Michael W.Covel - Trend Takipçisi (trend takibiyle ilgili geniş bir kaynak)
    Advin Lefevre - Bir Borsa Spekülatörünün Anıları (ilk baskısı 1940'larda yapılmış hala güncelliğini koruyan efsane bir kitap)
    Jack D.Schwager - Borsa Sihirbazları (birçok kaynak tarafından yazılmış en güzel borsa kitabı olarak belirtilen bir efsane - henüz okumadım)
    bunlara ek olarak KARAR ANI diye bir kitap daha ekleyebiliriz... şuan bunları okuyorum...

Esas

Benim elimde okuduğum ve rafa kaldırdığım bazı kitaplar var.
    Beğenirseniz görüşebiliriz.

Elimdeki borsa kitapları listesi:

Sermaye Piyasası, Borsa, Menkul Kıymetler

Kur Savaşları: Bir Sonraki Küresel Krizin Oluşumu

Teknik Analiz mi Dedin? Hadi Canım Sen de!

Paranın Büyüsü Borsa

Borsada Önden Koşanlar

İstediğiniz kitap varsa, para çok önemli değil anlaşırız işiniz görünsün...
    Kargo ile yollayabilirim. Kitaplarda hiçbir hasar kusur yoktur. Bir kere okunup raflarda muhafaza edilmektedir.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •