Sayfa 1/155 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 1237 madde; 1 - 8 arası.

Konu: CMLOJ Camiş Lojistik Hiz.

Esas CMLOJ Camiş Lojistik Hiz.

CMLOJ Camiş Lojistik Hiz.

Esas

Uzun zamandır bu hisse senedi için yazı yazan olmadı.Allah rızası için bu kağıttan haberi olanlar lütfen yazsın.Elde edilen kârlar halen önceki zararları finanse etmekte mi kullanılıyor? Kanser olmak içten değil ya.

-------------------------------------------------------
    Cebinde olmayan paran senin paran değildir.(Benim sözüm)
    -------------------------------------------------------

Unhappy Çok şey yazılır.

Ama şimdilik sükut ve izleme.
    Çünkü bağlı olduğu grup daha bu sektör için bir vizyonu, projesi en azından
    şimdilik yok.Ama tahtayı yapanları ve şişe grubunu takip etmek gerek.

Eğitim şart.

Esas

Şişecam grubunun sığ hissesi gelecek vaadediyor. 1' 5 vermeden çıkmayacağım.

Esas

CMLOJ Camiş Lojistik Hizmetleri ve Ticaret A.Ş.’nin 19.04.2004 tarihinde yapılan Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda,
     Yönetim Kurulunun 26.02.2004, 2004/3 sayılı kararı gereği 31.12.2003 tarihli yıllık mali tablolardan başlamak üzere 2499 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu çerçevesinde Sermaye Piyasası Kurulunca çıkarılan Seri:XI, No:25 sayılı tebliğinde atıfta bulunulan Uluslararası Finansal Raporlama Standartlarına (UFRS) göre konsolide olmayan mali tablo düzenlenmesine karar verildiği, bu bağlamda Sermaye Piyasası Kurulu’nun Seri:XI, No:25 sayılı tebliğinin on beşinci kısmında bulunan 399’ncu maddesi uyarınca enflasyona göre düzeltilen ilk mali tablo denkleştirme işleminde ortaya çıkan ve geçmiş yıllar zararında izlenen tutarın, Kurulun kar dağıtımına ilişkin düzenlemeleri çerçevesinde, enflasyona göre düzeltilmiş mali tablolara göre dağıtılabilecek kar rakamı bulunurken indirim kalemi olarak dikkate alınması esası gözönünde bulundurularak; geçmiş yıllar zararında izlenen 65.141.263 milyon TL’nin 1.219.684 milyon TL’lik kısmının dönem karından, 143.681 milyon TL’lık kısmının olağanüstü yedeklerden, 61.354 milyon TL’lık kısmı yasal yedeklerden, kalan 63.716.544 milyon TL’lik kısmının ise özkaynak kalemlerinin enflasyon muhasebesine göre düzeltilmesinden kaynaklanan sermaye yedekleri (özkaynak enflasyon düzeltmesi)’nden mahsup edilmesine karar verildiği,
     Yönetim Kurulu üyeliklerine 3 yıllığına Tevfik Ateş Kut, Teoman Rua, Ziyaeddin Ada, Süreyya Bilsen, Ekrem Barlas, Mehmet Atukalp ve Çetin Aktürk’ün seçildiği,
     Denetim Kurulu üyelikleri 1 yıllığına Mustafa Demirci ve Mükremin Şimşek’in seçildiği,
     Şirketin sürekli denetimini yapmak üzere 2 yıl süreyle Denetimden Sorumlu Komite üyelerince seçilen ve Yönetim Kurulu tarafından kabul edilen “Denetim Serbest Mali Müşavirlik A.Ş.” bağımsız denetleme kuruluşunun onaylanmasına karar verildiği
    bildirilmiştir.
    Genel Kurul toplantı tutanağı ekte yayınlanmaktadır.

anlayan beri gele.
    --------------------------------
    Parayla yapılan işten korkma. (Babamın sözü)

Esas

Camiş Lojistik Hizmetleri ve Ticaret A.Ş.’nin 29.03.2004 tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır.
    “Konu: Sermaye Piyasası Kurulu’nun Seri:VIII, No: 39 sayılı Tebliği uyarınca yapılan açıklamadır.
    Sermaye Piyasası Kurulu, Şirketimizin kurul kaydında gözükmeyen 8. tertip 7.000.000.000 TL nominal değerli hisse senetlerimizin kurul kaydına alınması ile ilgili olarak 11.03.2003 tarihli müracaatımızı Kurulun 19.03.2004 tarih ve 11/299 sayılı toplantısında uygun bularak kurul kaydına almıştır.”

Türkçe meali nedir? 7 milyar tl lik nominal değerli bedelsiz senet mi verecekler şimdi?

Esas

Bu senet için yazı yazmaya değer hiçbir bilgi yok mu? Nasıl olur da i s.p.k ya haber amaçlı dahi olsa bilgi verilmez.Şirketin yeni yatırım veya stratejileri hakkında bilgisi olan arkadaşlar yazarlarsa sevinirim şahsen
    2004 ün camiş ailesine şans getirmesi dileğiyle.

Question Cevap

Olmazmı sayın HONEST ancak bağlı olduğu gurup dünyadaki devasa lojistik yapılanmanın önemine ve farkına vardıklarında.
    Tabiki bir şeyler yapılıyor ama şimdilik umut verici değil.
    Ama ne zamanki ciddi adımlar atılır,o zaman bu hisse büyülteç içine alınabilir.
    Ve bir lot almak için bu dar tahtada insanlar birbirini ezer.
    Benim ilk göz ağrılarımdan biridir ve ciddi para kazandığım bir kağıt.
    Ama şimdilik sadece izliyorum.

S.S

Sayfa 1/155 1231151101 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •