Sayfa 12/29 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon
Arama sonucu : 231 madde; 89 - 96 arası.

Konu: RKSEV Raks Ev Aletleri

1. Esas

tamamda bunun bize faydası ne.migros da istemediğin kadar raks ürünlerini görebilirsin.ve baktıkça teker teker ürün çeşidi kadar geçmişlerin hatırını soruyorum

Esas

Alıntı Originally Posted by halilhan06 Yazıyı Oku
    tamamda bunun bize faydası ne.migros da istemediğin kadar raks ürünlerini görebilirsin.ve baktıkça teker teker ürün çeşidi kadar geçmişlerin hatırını soruyorum

Her zaman olduğu gibi küçük yatırımcı "yolunan kaz" oldu yine...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Esas

http://www.rakshome.com/

47 yıl-mış,-mış....Gerçekten çok yazık...

Esas

ne olacak san ki çinde yaptır ,üstüne "raks" yazısını bastır. tr ye ithal et ve sat.

Esas

raks ev VALS ELEKTRONİK

Esas

bu gün cnbc-e de ev aletleri hakkında birisi sektör hakkında bilgi veriyordu. kur artşlarından (maliyet artışından ) dolayı sonbaharda ev aletlerinde % 5 lik fiyat artışı bekliyormuş.

7. Esas

Alıntı Originally Posted by akhuna Yazıyı Oku
    bu gün cnbc-e de ev aletleri hakkında birisi sektör hakkında bilgi veriyordu. kur artşlarından (maliyet artışından ) dolayı sonbaharda ev aletlerinde % 5 lik fiyat artışı bekliyormuş.
    bize bunların ne faydası olacak,tahtası açılcakmı ondan haber var mı?veya ev aletlari hissesini şu fiyatdan alınıyor satılıyor de ki bi nebze umutlar yeşersin, yoksa ev aletkerinda %5 zam olacakmış yok ev aletlerinin yanında çeyrek altın verceklermiş gibi haberler de işim olmaz.sen hala bunları takp ettiğine göre umudun var gibi

Esas

sayın halilhan06 geçenlerde 204 lot daha raksev aldım.

Sayfa 12/29 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •