Sayfa 11/120 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 959 madde; 81 - 88 arası.

Konu: GEDIK - Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş.

Esas

1.58 den arz edildi...

Esas

Gedik hissesine 1-4 seans arası çıkış hareketi bekliyorum.Bu hareketin gdkyo ya paralel ve gdkyo nun tepki çıkışı şeklinde olmasını muhtemel görüyorum.

Yatırım Tavsiyesi değildir.

3. Esas

Alıntı Originally Posted by zfr Yazıyı Oku
    Gedik hissesine 1-4 seans arası çıkış hareketi bekliyorum.Bu hareketin gdkyo ya paralel ve gdkyo nun tepki çıkışı şeklinde olmasını muhtemel görüyorum.

Yatırım Tavsiyesi değildir.
    İnşallah...

Zaten 1.80'leri destek yaptı. Altına vermediler... Mutlaka atak yapacaktır. Sabırla beklicez.

YTD

Esas

toplam kaç milyon hisse var bilen var mı? takasta 2 milyon gibi görünüyor fakat çok hacim yapıyor??

Esas

Alıntı Originally Posted by moneycash Yazıyı Oku
    toplam kaç milyon hisse var bilen var mı? takasta 2 milyon gibi görünüyor fakat çok hacim yapıyor??

Değerli arkadaş

Gedik menkul değerlerin piyasadaki lot sayısı 5.400.000 adet'dir.

toplam ödenmiş sermayesi 36.000.000 tl

halka arz miktarı % 15 olduğundan dolaşımdaki hisse sayısı'da 5.400.000 adet.

Değerli arkadaşlar ,

bir çok arkadaş gedik menkul'ü euro menkulla kıyaslamış ,bazı arkadaşlarımızda kıyaslanma'ması gerektiğini ifade etmiş.

Benim şahsi fikrimce'de kıyaslanmamalı

Çünkü henüz euromda hisse dağıtımı gerçekleşmedi ,hala küçük yatırımcıya nasıl mal veririz sevdasındalar.

Şuan euro menkul defter değerine göre tam 4.5 kat yukarıdan işlem görüyor.

Gedik menkul'e gelince

bir kere gedik menkul özsermaye olarak ,euro menkulden 2.7 kat daha fazla bir özsermayeye sahip,iştirakleri arasında bir adet menkul değerler ve iki adet yatırım ortaklığı bulunmakta.

Şirketin İsmi --- Nominal Sermayesi --- İştirak Oranı (%)
    Marbaş Menkul Değerler --- 5.000.000 tl --- 99,996
    Gedik Portföy Yönetimi --- 1.000.000 tl --- 99,997
    Gedik Yatırım Ortaklığı --- 6.930.000 tl --- 76,37
    Marbaş B Tipi Menkul --- 3.000.000 tl --- 64,69

6 Aylık bilançoların gelmesi ile eurom ile gedik menkul arasındaki farkı bilançolarda' da daha net göreceksiniz.

Karlılığıda hızla artan gedik menkulün yakında hak ettiği seviyelere geleceğini şahsen düşünüyorum.

Halka arz fiyatına'da fazla takılmayın,ortala 1.82 den aşağı aldım diye yalan söyler bir kaç istisna hariç.

sevgi ve saygılarımla
    Son düzenleme : osilatörr; 04-08-2010 saat: 13:19. Sebep: yazım hatası

Duhul
    Sep 2009
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,199
    Blog Yazıları
    3

Esas

şuda var bu kagıddan para kolay kazanılmaz zor kagıdlar vardır buda onlardan trade tahtası halıne getırılmıs durumda ki onuda beceremıyorlar trade en az 5 ila 10 kademe gıdıp gelmesı gerekır 400 bın lot ıslemle 3 kademe ıcerısınde dolanıyor sahte kagıtlar vardır buda onlardan sayılabılır umarım kazandırsın kyye ytd

Duhul
    Sep 2009
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,199
    Blog Yazıları
    3

Esas

sahte hacmı bırakıp yoluna bakarsa cumaya dek bır seyler yapabılır iyi bir ivme yakalıyabılır son dakka hareketı iyidi

Esas

ne kadar küfür varsa şimdi sayacam!
    be ******** kocabaş madem bilmiyon bu b.ku git mektebinde oku! tek kademede 500 bin lot mal mı alınır zaten 5 buçuk milyon mal var; madem yukarı çekemicen bu kadar malı ne diye alırsın! hesapta mal yedirmeye uğraşıyor; kademe kaldırıyor bir üst kademeden 10 bin lot alan yok koskoca gedik menkul değerler, bu şirkete hiç mi güvenen ilgi duyan yok lanet olsun 1 80 e verdim!

sığ hisse sözde takas her gün ortada al ver al ver! takasta 2 milyon lot gördüm ben 3.5 milyon takasta yok başka aracı kurumdan ky ye babalıyorlar bence belki 5 lira olur hisse belkide 1.20 alan hayrını görsün..

imkb başkanı işlem yasağı getirdi büyüklere durum ortada yaprak kımıldamıyor! Bravo;Tayyipin adamı olmalı imkb den insanlar para kazanmaya çalışıyor reel piyasa bozuk imkb nin de içine ettiniz, bir burası kalmıştı bravo! sizlerdende bu beklenirdi.
    işlem yasağı bazılarına getirdiniz ama kimlere ? Kendilerinden olmayanlara 1 ekime kadar global euro galata çetesi küpünü dahada doldurur. İmkb bunlara neden yasak getiremiyor?? bunlardan başka kalmadı oyuncu diğerlerinide ky yide bitirdiler.

Sayfa 11/120 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •