Sayfa 2/24 İlkİlk 123412 ... SonSon
Arama sonucu : 185 madde; 9 - 16 arası.

Konu: ABANA Abana Elektromekanik

Esas

Alıntı Originally Posted by nemesis
    bulaştım gecen hafta. ...100 lot tabiki. spek aracı kurumlara mal geciriyorlar..
    Ben de bulasacagim galiba, ama kadameler karisir gibime geliyo,bulasirsam.

Lightbulb

az kaldı bulaşmama bu hisseye... koytasların yanına iyi de gider...
    Bizde bulaştık bugün nemesis 1160-1170 kademelerinden küçük miktarda. tabiki benim de cukel lerin yanına yakışır.
    Ne yapayım çok beleş kağıt. Sahipsiz kalmış, ilgilenenlerde fazla yukarı götürmüyorlar. Endexle alakası yok. Gözlatında olduğu için riskli, beleş olduğu için fazla bir düşme potansiyele sahip değil. Biraz aşağılara gelebilir..1150 nin altında her fiyattan alıcıyım.

Question Islem saatleri

Saat 14-15 arasinda mi oluyor islemler?

Esas

Adamlar bence işi biliyor. Açığa oynuyorlar. Açıksa bizdede var açık. 1050-1200 den al 1200-1350 den sat ne ala.

Esas

Piyasa isviçre den gelecek haberlere kenetlenmiş durumda ucuz hissede kalmadı. Spekler abana yı keşfedemediler daha..Bugün iyi satış yedi. Hacimdeki canlanma ilginin arttığının kanıtı.

Esas

ben de alayım yarın

Esas

tavanda yaptık yaww. az aldık diyor insan içinden iki gun evvelm korkarken .insan bu kadar değişken olabilir..
    Aynen..İşlerin yoğunluğu falan bugün alışta yapamadım. Kağıtda tavandan kapanmış..Daha önce dediğim gibi borsanın en beleş kağıdı spekler bugün farkına vardı anlaşılan
    Saygılarla
    ----------

Esas

1390 dan çıkmış bulunuyorum. Daha önce yazdıklarım gibi ucuz ve tabanda %20-%30 civarı volatilite yapıyor fazla riske girmiyorlar. Tutan arkadaşlara başarılar dilerim. Bol kazançlar..

Sayfa 2/24 İlkİlk 123412 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •