Sayfa 11/787 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 6292 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Hayvan Sevenler

1. Esas

Bunlar da benim bahçedeki tatlı yaramazlar......annelerinin ipini çekiştiriyorlar.....

Duhul
    Jul 2010
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    9,784
    Blog Yazıları
    11

Esas

Alıntı Originally Posted by AYGÜLL Yazıyı Oku
    Yağmur, Bana özelden yupppppp yaşasın Aygüll abla diye alkış tutmuşsun ya .. Dahada mutlu oldum. Şimdi sırada ŞU SIRALAR NE DİNLİYORSUNUZ topiği varya , oraya geldi. Müzik video, klip yüklemeye .. Eksik kalmayım .

Duhul
    Jul 2010
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    9,784
    Blog Yazıları
    11

Esas

Duhul
    Sep 2008
    Gönderi
    4,847
    Blog Yazıları
    37

Esas

Kediler de yer ve mekan kısıtlaması olamaz...

Duhul
    Dec 2010
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    2,170
    Blog Yazıları
    4

Esas

Tam destek benden,teşekkürler
     Alıntı Originally Posted by SİRİUS Yazıyı Oku
    Siz de destek verin

Mamasepeti.com sitesi bir kampanya başlattı. 25 bin destekçiye ulaştıkları takdirde barınaklara 5 bin liralık mama bağışlayacaklar

Bir okurum göndermese haberim olmayacaktı. Benim bu ara işlerin yoğunluğu yüzünden yaşadığım asosyallikten midir yoksa tesadüflerin işlememesinden mi bilmem ama bir şekilde görmedim işte...
    Mamasepeti.com sitesi bir
    sosyal sorumluluk kampanyası başlattı. Kampanya bitimine
    kadar toplam 25 bin destekçiye ulaştıkları takdirde barınaklara 5 bin liralık mama bağışlayacaklar. Alışveriş yapmak zorunda
    değilsiniz üstelik. Oturduğunuz yerden bundan daha iyisi can sağlığı!
    İstanbul’da yedi barınak seçmişler: Ataşehir, Beykoz, Yedikule, Ümraniye, Üsküdar, Şile ve Tuzla barınakları. Biraz hayvanseverim diyenler, bunların ne kadar üzücü durumda olduğunu, nasıl acil yardıma ihtiyaç duyduklarını bilir.
    Katılmak için www.mamasepeti.com sitesindeki ‘Barınak Destekle’ linkine girip üye olmanız gerek. Adres falan derken, biraz fazla soru var bence ama değer...
    EMEKLER BOŞA GİTMESİN
    Sonra desteklediğiniz barınağı seçiyorsunuz. Hangisi olduğu fark etmez, ben en az oy alanı destekledim mesela. Toplam 123 paket mama, oy verenlerin seçimi doğrultusunda paylaştırılacak çünkü.
    Ben katkımı yaptım yapmasına ama mamaların hedefe ulaşabilmesi için toplam 25 bin destekçi
    olmamız gerekiyor. Ancak şu anki durumda sadece 1400
    kişi desteklemiş. Haftaya kadar 25 bine ulaşmazsak, bu insanların iyi niyeti boşa gidecek.
    Hadi, beş dakikanızı
    ayırın, bu şekilde de olsa barınakları destekleyin, paylaşın, paylaştırın... Sitedeki Twitter ve Facebook paylaşım linkleriyle çevrenize de duyurabilirsiniz.

Yapıştırma kaynağı <http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/18006745.asp?yazarid=90&gid=61>

Duhul
    Jul 2010
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    9,784
    Blog Yazıları
    11

Esas

Esas

Neşanslı bir köpecik, en güzel , iki kelimeyi öğrenmiş.. Bende I love you diyorum can dostlarım tüm hayvancıklara ..

Esas Teo -- kalite kontrol yapıyor...

[IMG][/IMG]

Sayfa 11/787 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •