Sayfa 2/505 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 4040 madde; 9 - 16 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento Fabrikası A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by devoglu Yazıyı Oku
    ya arkadaşlar nasıl bi muhabbet anlamadım. adam tahtalı köye gidecek ve onun üzerine hisse satış senaryoları yapıyorsunuz.evet para kazanmak isteriz hepimiz ama bi insanın ölümü ile para kazanmak yada para kazanmak için bir insanın ölmesini istemek , beklemek pek hoş değil.
    mecazi manada ...tarman müsade etmeden ..işin zorluğunu belirtmek için..yazılan bir cümle..büyüdü...

aslında yazılanlar haksızda değil..garafiğini incelersek...şu andaki fiatların ne kadar ucuz olduğunu görüyoruz.tarman istesin yada müsade etsin hisse bir haftda 7000 lere dayanır..ama nafile...iki kademe cıksa tepesine vuruyor...

Esas

Alıntı Originally Posted by mattoo Yazıyı Oku
    mecazi manada ...tarman müsade etmeden ..işin zorluğunu belirtmek için..yazılan bir cümle..büyüdü...

aslında yazılanlar haksızda değil..garafiğini incelersek...şu andaki fiatların ne kadar ucuz olduğunu görüyoruz.tarman istesin yada müsade etsin hisse bir haftda 7000 lere dayanır..ama nafile...iki kademe cıksa tepesine vuruyor...
    bu kağıdın bu fiyatları inanılmaz ucuz katılıyorum. kağıt üstünde çok büyük baskı var oda doğru. bizim gibi küçük yatırımcının paralarına göz diktikleride doğru ama yapacak çok fazla bi şeyimiz yok . ya satıp çıkacağız ki istedikleri o yada bekleyeceğiz. biz bekleyelim hocam. sabredenlerden olalım kazanalım inşaallah. saygılarımla.

Duhul
    Dec 2007
    İkamet
    ISTANBUL
    Gönderi
    2,245

Esas

bu kadarda baskı olmaz endeks 700 puan yukarıda tık yok..baskı devam 43 000 lot 4,800 satışta..onun için bu tarmanın seveni yok şak şakçısı çok bilançodaki düzelme bile etkilemiyor...k.yatırmcı süründüren bu zihniyeti kınıyorum...hisseleri devretsede bu tarman denen lanetten k.yatırımcı kurtulsa.....

Esas

adam küfür eder gibi 45000 lotu..4800 eyığdı..ayrıca tahtada 31 ler 69 lar uçuyor..millet sinirden..malum şahsa iyi niyetlerini sunuyor.

Esas

Bu kadar olmazz gerçektenn. Neyi bekliyor bu hisse anlamıyorum. Bir düzeltme olurda endeks geri gelirse bu sefer kaça gelicek bu kağıt onu merak ediyorum.

Duhul
    Dec 2007
    İkamet
    ISTANBUL
    Gönderi
    2,245

Esas

Esas

Arkadaşlar uzun zamandır bu sayfaya yazmadan okuyup bekliyorum... Valla sizdeki iyi sabır ya... yıllardır bekleyenler var... Bekleyen kazanır hep beraber satmadan bekleyelim ne yapacaklar bakalım... Epey aldık ve gerekirse bırak ayı yıl beklerim ( daha şimdiden aylar oldu ya neyse) ... 22.000 endekste bile 5 TL nin üzerinde olan kağıt ne hallerde vay be...yeni sayfa uğurlu gelir inş.... : sevgili ank uzaktan seyretme yazılarını burada görmek isterim

Esas

arkadaşlar herkes taramana kızıyor ama ben o adamın yerinde olsam bende aynı şekil baskı uygularım
    hissenin fiyatına düşük diyoruz hatta 20 bin endeks fiyatı diyoruz ama kağıda hiç talep yok buda bir gerçek
    demekki bize göre düşük, diğer oyuncar için bu fiyatlar bile çazip değil
    kağıda talep olsa tarmanında baskısı bir yere kadar
    adam yükselişi göz gere göre görerek hisse satacak kadar bonkör değildir herhalde
    bu kağıda güzel bir haber lazım, yoksa hep birlikte daha çok bekleriz
    -Enerji yatırımı ilgili
    -çok uzak ihtimal ama olurya çemtaşı elden çıkarma ile ilgili dedikodu
    -gökçen ailesinin sürpriz hisse alımı
    -gazeteler boy boy başlık atıyor istanbulun yeniden dönüşümle konutların yenilenmesi ilgili projeye katılımı
    -hepimiz üzüntüyle karşılıyoruz pakistandaki doğa felaketini, ama bugünkü dünya gazetesini okudum, 5 yıllık süreçte yeniden
    inşaa için asgari 15 milyar USD inşaat harcaması gerekecekmiş.. hazır bizimkilerde ingilizce site kurmuşken olurya ihracat bağlantısı gelirse

bu vb. bir haber lazım, yoksa daha çook tarmandan medet ummaya devam edeceğiz..

Sayfa 2/505 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •