Sayfa 2/311 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 2484 madde; 9 - 16 arası.

Konu: BSOKE - Batısöke Söke Çimento Sanayii T.A.Ş

bahmet Guest

Esas

Alıntı Originally Posted by zars Yazıyı Oku
    bu ne demek satışlar iyi bağlantılar tamam...ama tepki yok...anlaşılır gibi değil...
    bunu ben şöyle anlıyorum.. 3. çeyrekte 6 - 6.5 milyon tl kar.. yıl sonunda 10 milyon tl kar. 3. çeyrekte inşaat yasağından dolayı 2. çeyrekteki yurtiçi satışlar yakalanamayacak ihracatın da zayıf olduğunu belirtmişler faaliyet raporunda.. zaten 3. çeyrek her zaman düşük gelir. eğer dow dendiği gibi bikaç ay içinde 8000leri görmezse düzelen bilançoyla birlikte yönün yukarı olacağını tahmin ediyorum.. genelde tahminlerimde yanılırım o ayrı. ama çok fazla da yanılmıyorum o da ayrı.. dua edelim de önümüzdeki 1 yıl kriz mriz çıkmasın şu b.ktan dünyada..

http://www.sinoma-ec.cn/en/News_145.aspx
    http://www.sinoma-ec.cn/News_441.aspx

Esas

klasik bir aile şirketi asla kimseye para yedirmezler. çok dikkatli olmalı butip kağıtlarda.küçüklere asla para vermezler bunlar.

tavsiye değildir

bahmet Guest

Esas

Alıntı Originally Posted by efece78 Yazıyı Oku
    klasik bir aile şirketi asla kimseye para yedirmezler. çok dikkatli olmalı butip kağıtlarda.küçüklere asla para vermezler bunlar.

tavsiye değildir
    bilemiyorum belki sahipsiz olmasını böyle yorumluyoruz. ben de sizin gibi düşünüyorum.. neyse emekliliğime 20 yıl var..her ay 3-5 lot atiym kenara.. emekli ikramiyesinin yanına (emeklilik yaşı 80e çıkmazsa tabii) bikaç on bin lot soke olsa gider çiftliğimi kurarım.. o zamana kadar da zaten patronlar ölür.. Allah bize hayırlı bi de uzun (latifedir) ömür versin.

bahmet Guest

Esas

selec camlar mrdin adana gibileri varken sana niye bulaştım bilmiyorum.. ama bildiğim bişey var aşk ölmez.. senin o dönen fırınına hasta oldum.. .. ömrümde 2 kere birine bağlandım biri beni ekti.. isteyerek ekmiyomuş öyle dedi.. sen ekme bari..

Esas

Bugün olanı anlayan varsa bir anlatsın ben anlamadım...1.47-1.52

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    izmir
    Gönderi
    285

Esas

Kimsede yazmamış neden acaba?Champ üstadın öneri listesinde bu hafta batı söke,bana da sanki oldukça hareketli bir hafta olacak gibi geliyor,sessizde kalsak buradayız sökedaşlar ....

Duhul
    May 2009
    İkamet
    İzmir Buca
    Gönderi
    1,404

Esas

burayı kimse bilmiyor,etiketleri doğru yazmak lazım,google den eski sayfalar çıkıyor.

Sayfa 2/311 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •