Sayfa 2/314 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 2508 madde; 9 - 16 arası.

Konu: CCOLA - Coca Cola İçecek A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by metalstein Yazıyı Oku
    arkadaşlar nedir yorumlarınız değerlendirmeleriniz CCOLA ile ilgili
    bu hisse de alacaksın yatacaksın düşüşler alımfırsatı panik yok çok uyuzdur endekse uyum sağlamaz özgürdür yabancı payı çok yüksektir,esas kar 9 aylıklarda çok güzel çıkar tem,ağus eylül en çok tüketilen aylar bilanço iyi gelir tahminim ben uzuncuyum, inişlerler alım fırsatı olabilir ,tabi ortam çok bozulursa kimse dayanamaz o zaman elden birşey gelmez y.t.değildir selamlar

Esas

Alıntı Originally Posted by beneksu Yazıyı Oku
    bu hisse de alacaksın yatacaksın düşüşler alımfırsatı panik yok çok uyuzdur endekse uyum sağlamaz özgürdür yabancı payı çok yüksektir,esas kar 9 aylıklarda çok güzel çıkar tem,ağus eylül en çok tüketilen aylar bilanço iyi gelir tahminim ben uzuncuyum, inişlerler alım fırsatı olabilir ,tabi ortam çok bozulursa kimse dayanamaz o zaman elden birşey gelmez y.t.değildir selamlar
    hisseyi gerçekten herkes unutmuşa benziyor

Esas

ya bu hisseyi millet gömmüş anlaşılan

Esas

bir aydır uğrayan olmamış sayfasına

Esas

hissenin %96 sı yabancılarda ,elin adamı emeklilik yatırım fonlaraına almış koymuş,bizim türk yatırımcısı abidik gubidik hisselerin peşinde 3 kuruş kazannınca çevresine hava atar,halbuki bu tip hisselari al koy çocuğunu sevindir,

Duhul
    Oct 2007
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    1,343

Esas

*coca cola'nın 9 aylık konsolide dönem karı 239.314 tl

(05/11/2010 - 17:31:46)

Esas

Alıntı Originally Posted by beneksu Yazıyı Oku
    bilmek için alim olmaya gerek yok görünen köy kılavuz istemiyor allah bereket versin iyi bialnço açıkladı

8. Esas

selamlar maliyetim 20 yeni girdim alti ay icinde karim ne olur sizce

Sayfa 2/314 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •