Sayfa 3/915 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 7314 madde; 17 - 24 arası.

Konu: BRYAT - Borusan Yatırım Ve Pazarlama A.Ş.

Esas

Sn.tangerineroad,
    verdiğin bilgiler için teşekkür edrim.senden birşey daha isteyeceğim biliyorum kendi açımdan çok yanlış zamanda bu kağıdı 9.50 den alıp hata ettim.durumlar da pek iç açıcı gözükmüyor.senin düşüncen nedir?daha ne kadar böyle devam eder.en azından maliyete yaklaşma oranım nedir.
    teşekkürler

Unhappy

Alıntı Originally Posted by ozi_42 Yazıyı Oku
    Sn.tangerineroad,
    verdiğin bilgiler için teşekkür edrim.senden birşey daha isteyeceğim biliyorum kendi açımdan çok yanlış zamanda bu kağıdı 9.50 den alıp hata ettim.durumlar da pek iç açıcı gözükmüyor.senin düşüncen nedir?daha ne kadar böyle devam eder.en azından maliyete yaklaşma oranım nedir.
    teşekkürler
    foruma yeni katıldım.9.50 den alan arkadaş ben olsam zararına cıkmam.Yıl sonuna kadar bekle derim.benim düşüncem.yinede sen bilirsin.

Esas

arkadaşlar endex 55.000 ini görürmü dersiniz.bu kağıttan cıkmayı düşünen varmı?beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Esas

Daha ne kadar düşeceksin ey bryat efendi.aldığım gün bittiğim günmüş.off ki ne off.

5. Esas

Alıntı Originally Posted by serra Yazıyı Oku
    arkadaşlar endex 55.000 ini görürmü dersiniz.bu kağıttan cıkmayı düşünen varmı?beni bilgilendirirseniz sevinirim.
    kagıttan cıkan cıkabilir.referandum sonuna dogru.55000 endexs amerika ab ve iç siyasi cekismelere baglı gelebilir.ama ortalık toz duman.

Esas

Garanti den biri 16 kusur bin lot çaktı..

Esas

Alıntı Originally Posted by temple Yazıyı Oku
    Garanti den biri 16 kusur bin lot çaktı..
    yaw ne oluyo bu kağıda biri açıklama yapabilir mi.daha ne kadar düşecek

Esas

Şirketler genelde borsa değerleri yükselsin, itibarımız artsın diye uğraşırlar.
    Burada tam tersi işliyor.

Sayfa 3/915 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •