Sayfa 1/375 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 2997 madde; 1 - 8 arası.

Konu: CIMSA Çimsa Çimento Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Esas CIMSA Çimsa Çimento Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

OYSAC, CIMSA tarafından satın alınarak bünyede birleştiği için OYSAC topiği CIMSA topiği içine alınmıştır. - 09/01/2011

Esas

kimse ilgilenmiyor galiba. ama ben de zaten bu sebeple bu kağıdı beğeniyorum. borsa iniyormuş çıkıyormuş hiç umurumda olmuyor. bir miktar bir köşede duruyor. sonra arada bir hisselerin adedinin ve/veya fiyatının arttığını öğreniyorum. heyecansız bir hisse ama olsun.

Duhul
    Apr 2004
    İkamet
    izmit 7.4 (1999)
    Gönderi
    43

Esas

bu hisse hakkında bilgisi olan varmı?

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    ANKARA-ORDU
    Gönderi
    1,697

Esas

Arkadaşlar ASLAN kedi oldu dedik.Bu hissenin grafiğini inceleyin.Gözden çok uzak kaldı.Yarın öbürgün hareket başlıcak gibi.

Esas

oysac bir hareketlenme var 1 haftadır 100 lotu gecmeyen işlem hacmi şimdi yavaş yavaş yukarı yön almış gözüküyor işlem hacminde artış var bunu niye balıyorsunuz arkadaşlar sermaye artırımı mı var gibi birileri malı topluyor sonra tavan üstüne tavan bilonco iyi yönetim güzel %500 sermaye artırımı bekliyorum 2 ay bekliyorum sonra satıyorum20 000 evet yanlış duymadınız hedef 20 000 alın kazanın

Esas

kar rakamı büyük 5.2 trlyon bu bundan sonra patlar gider bu gider birileri almaya başladı geç kalmayın sizde alınnnnnnnnnnnnn

Lightbulb ?????

hadi len!

Esas

ne oldu len almasan alma almadım diye pişman olma tamammı len

Sayfa 1/375 1231151101 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •