Sayfa 3/979 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 7829 madde; 17 - 24 arası.

Konu: COMDO Componenta Dökümcülük Ticaret ve Sanayi A.Ş.

Esas

tuddf de hareketlerin artık sonuna yaklaşılıyor. bunu da sıra bize geliyor olarak yorumluyorum. inşallah herşey gönlümüzce olur...

Duhul
    Dec 2007
    İkamet
    Trakya Bölgesi
    Gönderi
    904

Esas

Evet hareketımız basladı hayırlı olsun...
    Bu arada fın borsamızdakı abımızde +% 1,5 artısla 6,00 sevıyelerınde (bır oncekı gun 5,91 di)

Duhul
    Dec 2007
    İkamet
    Trakya Bölgesi
    Gönderi
    904

Esas

[IMG][/IMG]

YORUMSUZ...HEP BİRLİKTE GÖRECEĞİZ...

Esas

Alıntı Originally Posted by livingston Yazıyı Oku
    [IMG][/IMG]

YORUMSUZ...HEP BİRLİKTE GÖRECEĞİZ...
    sayın livingston açarmısınız yorumunuzu

5. Esas

% 89 u yapı kredi yatırım da olan fiyatı yaklaşık 1 senedir 3,50 - 4,50 arasında kalmış ,piyasaya hiç bi tepki vermemiş hisse. TDUFF da geçtiğimiz zaman böyleydi. Bıktırdı bıktırdı.15 gün içinde 7,50 den 20.00 tl 'ye.Bu hissede tekkeyi bekleyen çorbayı içerrrr,diye dşünüyorum.
    y.t.d.

Duhul
    Dec 2007
    İkamet
    Trakya Bölgesi
    Gönderi
    904

Esas

öncelikle suan pozisyonumu bozmak ıcın bır sebeb yok bugunku kapanıs 7 gunlk ve 5 gunluk ortalamaların uzerınde ....gırıs noktamında %2,73 ustunde
    ***grafıkle ılgılı olarak ıse her ıkı pattern (desen) aynı yanı kucuk ıle buyugun yapısı sımdılık aynı gıdıyor boyle bır drumdada kucukten sonrakı yukselısın buyuk pattern de deolusması beklenebılır ama dedıgım gıbı yasayıp gorecegız.

Esas

arkadaşlar comdo işe aldığı 250 kişiği borsaya bildirme zorunluluğu varmı işleri çok güzel şuan

8. Esas

İşte bence hisse bu.4,20 hissenin destegi olmuş durumda.kısa zamanda bir hareket izlenimi verdi bana..Bu endekste bundan daha iyisini bulamadım ...

Sayfa 3/979 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •