Sayfa 1002/1004 İlkİlk ... 250290295299210001001100210031004 SonSon
Arama sonucu : 8030 madde; 8,009 - 8,016 arası.

Konu: DENCM Denizli Cam Sanayii Ve Ticaret A.Ş.

Esas

Burada film çeken arkadaşlar vardı

Şimdi yazabilirlermi acaba filmin neresindeyiz

Giriş, gelişme, sonuç

2. Esas

Alıntı Originally Posted by turquaz Yazıyı Oku
    Burada film çeken arkadaşlar vardı

Şimdi yazabilirlermi acaba filmin neresindeyiz

Giriş, gelişme, sonuç
    Uzun zamandir onlar gorunmuyor )

Sent from my SM-N920C using Android mobile app

3. Esas

bas ulan bas namussuz meydan senin oynat bakalım atını ama son gülen iyi güler

Esas

Genel kurul martta sanırım...Bilançosuna göre radikal adımlar gelebilir..Bu iyimser bakış tabi 😉😉

Sent from my Nexus 4 using Android mobile app

Esas

11.65 kuvvvetli direnç .. bence en fazla buraya döner.. şirketin karına zararına aldanmayın spek ne isterse o olur ! ytd.

6. Esas

ALLAH belanı versin

7. Esas

Merhaba Arkadaslar,

Bir onceki bilanco itibari ile bilanco yorumlamayi da anlamsiz bulmaya baslamistim. Bu yuzden inanin print dahi etmedim. Zaten bu gecici beyanname. Ama konsolide de gelse sahsen umrumda degil.

Defalarca bahsettigim gibi bu markanin degeri ve olasi bir Pasabahce halka arzinin Dencm ile birleserek devralma olasiligina odaklanmis durumdayim.

Bu olacak ise tabiki kolay kolay bizim gibi kucuk yatirimcilara kazanc elde etme firsati vermek istemeyebilirler.

Bu olasiklarin hic biri olmayacaktir da kendi kendimi de kandiriyor olabilirim. Ama dedigim gibi markanin piyasa degerne de odaklanmis durumdayim.

Acelem yok; 3 yildan fazladir surekli portfoyumde Dencm i arttirmaya calisiyorum.

Onceleri biraz sinirleniyordum. Don Kisot gibi ruzgar degirmenleri ile kavga ediyorudum. Son donemde bunu da attim ustumden.

Sadece bekliyorum. Ihtiyacim olan tek sey ise; "sabir".

Yeter ki bir hisseyi degerlemek, parlatmak istesinler... Onlarca guzel haber bulurlar, bilancolari duzeltirler.

Not: Yatirim tavsiyesi degildir.

8. Esas

Son dakka 12 uzerine atarmi
    İns

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Sayfa 1002/1004 İlkİlk ... 250290295299210001001100210031004 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •