Sayfa 51/1004 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon
Arama sonucu : 8030 madde; 401 - 408 arası.

Konu: DENCM Denizli Cam Sanayii Ve Ticaret A.Ş.

Esas

herkese hayırlı akşamlar ben çıkar eve gider yarın bakalım ne olacak

Esas

Alıntı Originally Posted by slayd Yazıyı Oku
    Beyler sizinde söylediğiniz gibi bu kağıt 4 tl.den 28.xx lere gelmişken acaba bu verilerle bu kadar ederi varmi diye hiç düşünmedinizmi ki şimdi isyan ediyor yok masak yok spk dan medet umuyorsunuz kusura bakmayın kendi düşen ağlamaz...bu herkese ders olsun biraz"pahalı bir ders... ama yapacak bişey yok
    nebiçim bir düşünce tarzı siz bizim hukuki müracaat hakkımızı nasıl medet bekleme olarak görürsünüz tabiki hakkımızı arayacağız
    arkadaşlar spek formu takip ediyor hakkımı ben ararım. ayrıca kimsenin düştüğü de yok biz böyle borsada para kaybedince düşenlerden değiliz. borsada yemi yutturup düşürenlerden oluruz belki şimdi yanlış yapan varsa usulsüzlük yapan varsa gümmmmm oldu . biz değil....!!!!

Esas

285 emir 168847 satış

Esas

yarin 15.50 acacak olan tahta ilk seans tabani kirmayi deneyecek 100 k lari bulan bi islem hacmi olur ama buyuk ihtimalle taban bozulmaz (umarim tabani bozulur maliyeti dusuk arkadaslar satar,ama yeni giren arkadaslar buyuk riskle girmis olur)
    ikinci seans tahta sanirim 15.50-14.50 arasi bi yerde acilir.eger tahta yapici,tahtaya alici geldigine kanaat getirirse yapay hacimlerle ilgiyi daha da artirip tahtayi indirip kaldirarak mali cikmayi deneyecektir.yuksek islem hacmini goren yeni arkadaslar tahtaya girmek isteyecektir(alir bi kac kademe ustten weririm mantigiyla)
    ondan sonrasini hep beraber izleyip gorecegiz ya tavana kitler yada tabana...

Esas

arkadaşlar ben 2 lot aldım ama alışlar ekrana hiç düşmüyor bu8nun sebebini bilen varmı acaba . oyuna bak yaaaa

Esas

tahtayı kilitleyip işlem hacmini iyiden daraltarak eline ne geçiyor?
    şu anki işlem adeti 54.457 adet..!

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    409

Esas

yaktın benı denızlı

Esas

sabah ola hayrola yarın kynın panik satışları ile gene taban açar bütün suçu speke atmayalım herkes panik ile satmaya çalışırsa her tahta taban yer zarar zaten çok artık 2 taban daha farketmez bekleyip göreceğim alış maliyetim 27 orya bir daha gelmeyeceğini biliyorum o yüzden zararı kabullendim elbet satış fırsatı verecek o zaman bakacağım satarmıyım yoksa beklermiyim bilmiyorum

Sayfa 51/1004 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •