Sayfa 3/993 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 7941 madde; 17 - 24 arası.

Konu: DERIM Derimod Konfeksiyon Ayakkabı Deri San.Ve Tic.A.Ş.

Esas

4.1o mal toplandı

Esas

Vuruşa vuruşa geri çekiliyor. Satış nerde durulur bilinmez ama 3,80 ve 3,50 destekleri kuvvetli.

Esas

Derimod orta ve uzun vadede yatırımcısını hiç üzmemiştir.
    Kar açıklamaya devam ediyor...

Duhul
    Jun 2006
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    142

Esas

iş yatırım bugünde 30 bin lot civarı satmış ,ellerinde ne kadar kaldı bilemem ama bu gidişle kısa zamanda kaçınlmaz son ve 3.80 i göreceğiz gibime geliyor...

Esas

Alıntı Originally Posted by Troya Yazıyı Oku
    iş yatırım bugünde 30 bin lot civarı satmış ,ellerinde ne kadar kaldı bilemem ama bu gidişle kısa zamanda kaçınlmaz son ve 3.80 i göreceğiz gibime geliyor...
    bu kadar paniklemye gerek yok önümüzde 2 bayram var satışlar artacak derimod indirime geçmiş kaliteli ürünleri var
    buda bilançoya iyi yansır neden derseniz ürün çeşiti artmış her kesimden müşteri bunun farkında bu fırsat kaçmaz

Duhul
    Jun 2006
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    142

Esas

5.5 - 6 lira civarındayken kar iyi gelecek ,çok iyi olacak paniklemeye gerek yok dediler 4 liraya geldik Doğru söylüyorsunuz paniklemeye gerek yok , her gün yavaş yavaş,istikrarlı bir şekilde düşmeye devam ediyor Yani alıcı denk gelince direk veriyorlar malı

Esas

biraz çok düştü, tepki sert gelebilir.

Ama görüldüğü kadarıyla birileri aşağı doğru baskısını sürdürmekte örneğin şu an 4 tl civarında 4000 lot civarı işlem yapıldı ve hisse 4.02 basamağına taşınamadı, ben k.yatrımcının4 tl den satmaya cesaret edebileceğini sanmıyorum. bunu yapan elinde yüklü hisse olan ve baskısını sürdüren tahta yapıcı,

bu gözlemim bende aşağı baskının 3.8 civarlarına kadar sürebileceği izlenimini uyandırıyo.

Duhul
    Aug 2004
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    227

Esas

Alıntı Originally Posted by Troya Yazıyı Oku
    5.5 - 6 lira civarındayken kar iyi gelecek ,çok iyi olacak paniklemeye gerek yok dediler 4 liraya geldik Doğru söylüyorsunuz paniklemeye gerek yok , her gün yavaş yavaş,istikrarlı bir şekilde düşmeye devam ediyor Yani alıcı denk gelince direk veriyorlar malı
    sayın troya haklı.burda iyi veya kötü olacak şöyle olacak böyle olacak diye etkileici yazılar yzmamak lazım.( hoş sayın troya beni etkiledi 4.2x lerden döndü diye sembolik ! alım yapmıştım ama tutmadı . )

Sayfa 3/993 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •