Sayfa 11/34 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon
Arama sonucu : 269 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Sen Benim Düşlerimdin Hiç Yaşayamadığım (Ayrılık Mektupları) Serdar YILDIRIM

Esas

Hayat karşına neyi ne zaman çıkarır hiç bilemezsin. Aylar geçer yıllar geçer ne aradığını bulursun nede seni arayan seni bulur.
    Sonra umudu kesersin hayattan ve aşk diye bir şeyin varlığına inanmayacakken o çıkar karşına.
    Susar kalırsın.
    Sonra oturur kendine onu anlatırsın. Onu ne kadar istediğini ve onun artık senin hayatında vazgeçilmezlerden biri olduğunu söylersin kendi kendine.
    Ve hayaller kurarsın ona dair.
    İşte böyle sevgili sana seni anlatmak garip bir şey ama ne yapayım elimden gelen bu.
    Hani olur olmaz demiyorum ama şunu bilki seni istiyorum ve ben seni seviyorum..
    Serdar YILDIRIM

Esas

Esas Aşk Bir Ömürlüktür seven Kalplerde

Hiç aklına geliyor muydu bir gün iki yabancı olacağımız. Ve hiç düşünmüşmüydün bir gün öptüğün dudakların sana yasak, baktığın gözlerin sana haram olacağını.
    Düşünmemiştin, düşünmemiştim, düşünmemiştik.
    Fakat zaten yaşadıklarımızda düşüncelerimiz dışında, akla ve mantığı aykırı bir biçimde gerçekleşmemişmiydi.
    Şimdi diyeceksin ki evet zaten aşk bir mantıksızlık hali değil mi ?
    Evet aynen öyle ve ben tüm yasaklığına, imkansızlığına rağmen seni bir an olsun unutmadım, unutmayı da düşünmüyorum.
    Ve sen gitsende, unutsan da, aklından çıkarsan da beni.
    Seni unutmak, aklımdan çıkarmak ve seni yok saymak gibi bir düşüncem olmadı, olmaz ve emin ol olmayacak.
    Çünkü ben seni unutmak için değil bir ömür yüreğimde olasın diye sevdim.
    Sen ne dersen de yüreğim her daim yüreğinde.
    Bunu sakın aklından çıkarma sevda bir anlık değil bir ömürlüktür doğru kalplerde...
    Serdar YILDIRIM

Esas

Öyle bir dünyada yaşıyoruz ki ne sırtını döneceğin bir dost kalmış, ne de yüreğini sonuna kadar açacağın bir yürek.
    Dostluk ve sevgiler eski zaman efsanelerinden öteye geçemeyen, anlam bulamayan kelimeler olmuşlar.
    Ve nereye dönsek yalan bir sevda riyalarda dolu dostluk öyküleri dolmuş.
    Onun için dilimizden eksik olmuyor geçmişe özlem cümleleri.
    Oysa çok zor değil aslında yapmamız gereken çıkarlardan arınarak bir dosluk ve karşılık beklemeden sevmenin anlamını bilsek sorun kalmaz diyorum.
    Ne dersin arkadaş değmez mi yürekten bir sevda için değmez mi sırtını dönebileceğin bir dost için bu kadar fedakarlık.
    Yine ütopik düşler kuruyorsun diyecekler biliyorumama ne yapayım alışmamış bünyemiz çıkarcılığa ve yalandan sevmeye.
    Neyse yine susmam zamanı geldi.
    İnsanların gerçekten sevdiği günlerde görüşmek dileğiyle..
    İyi Sevmeler..
    Serdar YILDIRIM

Esas

Ünsüz bir şairin dediği gibi sevmek yaşamaksa eğer sensiz günlerimde hiç yaşamamışım ben..
    Serdar YILDIRIM

Esas Bu yüzden ne olur son verin bu sahnede piyon olmaya..

Gün gelir son bulur elbet savaşlar, gün gelir güler bizim de yüzümüz.
    Ne kardeş vurur kardeşi ne kan dökülür ne de yuvalar yıkılır. Barış gelir elbet buralara ve katiller hesap verirler işte o gün.
    Giden canın, sakat kalmış bedenlerin yıkılmış yuvaların hesabı sorulur.
    Peki ya çocuk gülümseyişleri , yaşanmamış günler kan ve gözyaşı içinde bir çocukluk. Söyler misiniz o giden günler geri gelir mi ?

Hadi bırakın artık kurşun sıkmayı bir birinize hadi artık kaldırın başınızı görün ve başkalarının yazdığı bir senaryonun piyonu olmayın.
    Unutmayın ki ne giden can geri gelir ne geçen zaman ne de yaşanmamış çocukluğumuz.
    Bu yüzden ne olur son verin bu sahnede piyon olmaya..
    Serdar YILDIRIM

Esas

Ben sevmeyi seviyorum. Yürümeyi konuşmayı çiçek kokusunda hayaller kurmayı dağ başlarında bağırmayı seviyorum özgürce ve kuralsızca.

En önemlisi seni ve gözlerinde kaybolmayı dudaklarında kendimi bulmayı seviyorum.

İşin özü ben beni seviyorum sen beni sevdiğin için.

İyi de yapıyorum.

İyi ki benimsin iyi ki benimlesin..

Serdar Yıldırım

Esas

Ne garip şey sensizlik. İsmini bile duyduğunda gözlerinin onu araması duyduğu her seste ondan bir şey bulması zamanlı zamansız hüzünlenmek ve beklemek garip şey..
    Hep o gelecek diye uzaklara bakmak, kendi kendine seni çok özledim çık gel artık diye mırıldanmak garip değil mi..
    Evet belki garip gelecek ama sen gittiğinden beri ne bekleyişim bitti ne de sana duyduğum özlem...
    Sadece Özledim, Sadece Bekledim olurda bir gün gelirsin diye umud ettim.
    Ama ne sen geldin ne ben beklemekten vazgeçtim...
    Serdar YILDIRIM

Sayfa 11/34 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •