Sayfa 24/34 İlkİlk ... 142223242526 ... SonSon
Arama sonucu : 269 madde; 185 - 192 arası.

Konu: Sen Benim Düşlerimdin Hiç Yaşayamadığım (Ayrılık Mektupları) Serdar YILDIRIM

Esas Yüreğim

Mutlu musun diye sordu bana.
    Başımı kaldırdım. Gözlerinin içine baktım. Sen hiç aşık oldun mu dedim evet dedi.
    Başladım konuşmaya.

Bende aşık olmuştum bir zamanlar. Aklımı başımdan almıştı onu akla hayale gelmeyecek kadar çok sevmiştim.
    Öyle güzel bir yüreği vardı ki anlatmak için öğrendiğim hiç bir kelime yeterli gelmiyor desem yeriydi.
    Evet o benim hayatıma gecikmiş sevdası o benim masum sevdamdı.
    Garipti ama ben hiç dokunmadan saçlarına ve teninin kokusunu içime çekmeden tanımıştım onu.
    O belki benim yanımda değildi ama yüreğim esiri olmuştu ve çok ama çok sevmiştim onu.
    Şimdi soracaksın bana onu şimdi sevmiyor musun unuttun mu diyeceksin.
    Cevabı belli bir soru bu aslında.
    Yürümeyi , gülümsemeyi yaşamayı unuturum ama ben onu asla unutmam.
    Onun için sormayın bana bir daha o kim diye ben onun bedeninin güzelliğini değil yüreğini sevdim.
    Neden mi ... ?
    O yürekte ben o yürekte biz o yürekte sevdamız vardı ve bir ömür o kalbin benimle atacağını biliyorum.
    Aklında sakın ama sakın çıkarma Tutsak Yüreğimde Yaşayacaksın Ben Yaşadıkça.
    Seni Seviyorum...
    Serdar YILDIRIM

Esas

Biliyorum şu an sende beni düşünüyorsun, gözlerin beni arıyor sağında solunda ve yaşadığın coğrafyada daha bir hissediyorsun bensizliği.
    Ve baharın yağmurlarına eşlik ediyorsun tıpkı benim sensizliğe gözyaşlarını döktüğüm gibi.
    Fakat bilmelisin ki ne bir veda sözcüğü duyacaksın benden ne unutulacaksın.
    Her gün sil baştan seveceğim seni.
    Zaten istediğinde çok sevilmek değilmiydi
    Bak işte oldu istediğin çok sevildin ve en önemlisi sende çok sevdin beni.
    Dilinden dökülen sözcükleri ne kadar frenlesende yüreğin yüreğimde ve yüreğim yüreğinde.
    İyi geceler Dağ Çiçeğim, Hırçın Bakışlı Sevdam...
    Serdar YILDIRIM

Esas

Yaşanmamış günlerim var benim.
    Özlediğim bir yarim imkansız düşlerim var benim.
    Korkuyu silip atmışım lügatimden karabasan gecelerin kurşun kokan zamanlarında.
    Benim keşkelerim yok artık.
    Sen veda edip giderken yüreğimin seven yanını da alıp götürdün.
    Canın sağolsun diyorum şu an sensiz bir geceye zulada kalan son sigaramı içerken son küfürlerimi savururken..
    Serdar YILDIRIM

Esas

Çok şanslısın aslında farkında olamasanda. Fark etmesende seni seven, seni düşleyen ve seni yaşayan biri var uzak bir şehirde.
    Akşam olduğunda karanlığın içinde hayalini görecek ve bozkırın ayazında üşümüş ellerini ellerinin sıcağını hissederek ısıtacak kadar seni yanında seni yüreğinde taşıyan biri var.
    Belki düşlerinde bir zaman misafir ettiğin sende yanında hissettiğin biri var.
    Evet şanslısın seviliyorsun...
    Sözlerine esir gözlerine sevdalı yüreğine aşık biri var uzaklarda....
    Belki bir gün belirsiz bir zaman diliminde kesişir yollarınız ve gözlerine bakarsın sıkıca sarılır sen benimsin sonsuza kadar dersin.
    Susarsın o anın büyüsü bozulmasın diye...
    Kokusunu çekersin içine teni tenin yüreği yüreğin olur...
    Bir diğer belirsiz zaman diliminde karşılaşana kadar onu misafir edersin yine düşlerinde..
    Ve hep seversin tıpkı onun seni sevdiği gibi....
    Serdar YILDIRIM

Esas

Seni tanıdım, seni yaşadım ve sen yanımda olmasan da senle yaşadım. Dilimden dökülen ilk aşk sözcüklerindeydi ismin ve ilk sitemim de senin isminleydi.
    Sen attığım adımda eşlik edenim, halayda elimden tutanım, gözümde hüznüm, yüzümdeki gülümseyişim.
    Seni sevmek için bir bahaneye ihtiyaç olmasa gerek....
    An geliyor seninle kavga etmeyi seviyorum, an geliyor sana küsmeyi ama en çok ta seninle barışıp gülümsemeyi seviyorum.
    Kızacaksın ama ben senli olan her şeyi seviyorum.
    İyi yada kötü doğru yada yanlış seni seviyorum....
    Ve seninle mutluyum...
    Tatlı Rüyalar Yüreğim....
    Serdar YILDIRIM

Esas

Ne güzel de kokuyor yağmurun ıslattığı topraklar. Sanki tenin kokuyor, gömdüğümüz hayallerimiz, yaşanmamış günlerimiz kokuyor.
    Garip değil mi bahar yağmurları ıslatıyor toprakları ve sen kokuyor toprak gömdüğümüz yarınlarımız özlemlerimiz kokuyor.
    Hani bahar gelir herkes mutlu olurya çiçek açar umutları yüzleri güler bahar onlar için güzel günlerin muştucusudur ya ben hiç bir baharı mutlulukla karşılayamadım, yüzüm gülmedi ve çiçekleri sert rüzgara eşlik eden yağmur tanelerinde kırılmış çiçeklerimle karşıladım baharı.
    Zini Kaybetmiş Mem gibi özleminle karşıladım ve ağladım sensizliğe.
    Ve biz hiç kavuşamadık.
    Ömrümüz geçti ve gitti hasret ile, özlem ile....
    Sevdik ama nasip olmadı kavuşmak yarim....
    Hayaller Yarım Kaldı, Sevdamız Yarım Kaldı ve Bizim de Payımıza Ayrılık Düştü Yüreğim.
    Sen gittin..
    Ardından dur gitme kal benimle demeyi ne kadar çok istedim ah bir bilsen...
    Ama diyemedim..
    Kızma bana...Sen gitsende hala benimlesin bunu sakın unutma...
    Görüşmek üzere sevda kokulum..
    Serdar YILDIRIM

Esas

damarıma bastı bu sözler gece gece şiirleri okuduktan sonta başkent bey....beraber içelim...ayrılık acısı çekiyor veya çekmiş gibisiniz...

Esas

Alıntı Originally Posted by efsane1 Yazıyı Oku
    damarıma bastı bu sözler gece gece şiirleri okuduktan sonta başkent bey....beraber içelim...ayrılık acısı çekiyor veya çekmiş gibisiniz...
    İhlaslardan kurtulunca şarap sözüm var zaten

Sayfa 24/34 İlkİlk ... 142223242526 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •