Sayfa 457/459 İlkİlk ... 357407447455456457458459 SonSon
Arama sonucu : 3668 madde; 3,649 - 3,656 arası.

Konu: Temettülerle ve bedelsizlerle yaşasam.Kimseye muhtaç olmasam, hayallerim var!

Esas

Alıntı Originally Posted by ctugrul Yazıyı Oku
    Bu başlık açılalı 7 yıl olmuş. Çok merak ettim, bahsi geçen amaca ulaşan veya yaklaşan yada belli bir yol kateden kimse varmı?
    kimse ben ulaştım demez, eğer ulaşmış olsa bile

Esas

Alıntı Originally Posted by mikronezya Yazıyı Oku
    kimse ben ulaştım demez, eğer ulaşmış olsa bile
    Niye demez? O zaman bu paylaşımların bu forumun ne faydası olacak? Ulaşmayan ulaşmadım ulaşanda ulaştım dese ne olacak? Kim kimi tanıyor ulaşandan borç isteyecek yada ulaşamayana yazık mı diyeceğiz?

Herkes özellikle yeni yatırıma başlayanlar bu forumdaki paylaşımlardan faydalanmaya kendine yön çizmeye çalışıyor.

Paylaşım yoksa faydada olmayacaktır.

Sent from my SM-G920F using Android mobile app

Esas

Niye demez? O zaman bu paylaşımların bu forumun ne faydası olacak? Ulaşmayan ulaşmadım ulaşanda ulaştım dese ne olacak? Kim kimi tanıyor ulaşandan borç isteyecek yada ulaşamayana yazık mı diyeceğiz?

Herkes özellikle yeni yatırıma başlayanlar bu forumdaki paylaşımlardan faydalanmaya kendine yön çizmeye çalışıyor.

Adam hacı mı olur ulaşmakla Mekke'ye, eşek derviş mi olur taş çekmekle tekkeye

4. Esas

Sn ihtiyar balıkçı merakla cevabinizi okuyacaktimki hic tahmin dahi edemeyecegim politik felsefi bir cevapla karsilastim😄bu arada soz com hosuma gitti..

Sahi hocam gercekten neden soylemezler neden imtina ederler(sizin onlardan olmayacaginizi dusunuyorum)

yaşlanarak degil yaşayarak tecrübe kazanır insan...

Esas

Alıntı Originally Posted by mustafaylmz Yazıyı Oku
    Sn ihtiyar balıkçı merakla cevabinizi okuyacaktimki hic tahmin dahi edemeyecegim politik felsefi bir cevapla karsilastim��bu arada soz com hosuma gitti..

Sahi hocam gercekten neden soylemezler neden imtina ederler(sizin onlardan olmayacaginizi dusunuyorum)

alsatla üç beş kuruş kazananlar daha çok sever bu işleri,

Esas

o zaman sizden başlayalım

Esas

Alıntı Originally Posted by mustafaylmz Yazıyı Oku
    Sn ihtiyar balıkçı merakla cevabinizi okuyacaktimki hic tahmin dahi edemeyecegim politik felsefi bir cevapla karsilastim��bu arada soz com hosuma gitti..

evet sizden de bekliyoruz

Esas

İlk koyduğum hedefe 2 yıl önce ulaştım ama sonra anladım ki ilk hedef o günün koşullarına artık hitap etmiyor. Bende revize ettim haliyle. Şu anda koyduğum yeni hedefin %65'indeyim.

Buyrun sıra sizde.

Sayfa 457/459 İlkİlk ... 357407447455456457458459 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •