Sayfa 51/170 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 1360 madde; 401 - 408 arası.

Konu: IMKB30 varantları

Esas

dün aldığım satım varantlarını bu sefer sigorta amaçlı olarak bir kenarda tutacağımnasılsa girdi.peki bugün alım varantı denenirmi.stah ve xtradex endexle ilgili çok güzel yorumlar yazmışlar.68300 altına gelinmedikçe sorun yok gibi.
    sevgili dünya eylül varantları bence fırsat varantları aslında.ama seçimde yada hemen sonrasında çok sağlam bir yükseliş olursa satış amaçlı girilebilir bence.zaten takip ettiğim sadece 2 kağıt (silver-edip) ve 2 varant benim şimdilik.

dünya06 Guest

Esas

Alıntı Originally Posted by lumas24 Yazıyı Oku
    dün aldığım satım varantlarını bu sefer sigorta amaçlı olarak bir kenarda tutacağımnasılsa girdi.peki bugün alım varantı denenirmi.stah ve xtradex endexle ilgili çok güzel yorumlar yazmışlar.68300 altına gelinmedikçe sorun yok gibi.
    sevgili dünya eylül varantları bence fırsat varantları aslında.ama seçimde yada hemen sonrasında çok sağlam bir yükseliş olursa satış amaçlı girilebilir bence.zaten takip ettiğim sadece 2 kağıt (silver-edip) ve 2 varant benim şimdilik.
    varantları bende takibime aldım buralarda cok az işlem oluyor ama kazanmak veya kaybetmek cok yüksek . buda aslında riski seven yatırımcıları cekiyor borsada 93000 hedefim var ama oraya giderken sektliye sekteliye gidecektir. alım varantlarını her ay her ay yüksek karlar vererek yükselteceklerini zannetmem eğer öyle olursa satım varantını kimse almaz spekler nasıl kar yapacak bazen borsaya cakacaklar ki satım varantını ön plana cıkarsınlar

dünya06 Guest

Esas

takasları görmek cok öenmlidir mesela varant için demiyorum ama hisse için speğin malmı alıyor yoksa millette malmı veriyor tahmin edebiliyorduk şimdi adamların ne halt yaptıklarını bilmiyoruz . ben bilmiyorsam hiç kmse bilmemeli spekülatörlerde takasları görmemeli ki o zaman spekülasyonun önüne geçilsin .

Esas

alımda olsa satımda olsa hiçbir varant vade sonunda kar getirmez.bakın ozıaav'ye.9.0 lardaydı kağıt endex ise 70000 deydi.şimdi endex 69000 bin e dayandı ozıaav 1 'de.o yüzden kısa hareketler yapmalı ve vadesi yaklaşmadan kaçmalı.

dünya06 Guest

Esas

alımda olsa satımda olsa hiçbir varant vade sonunda kar getirmez.bakın ozıaav'ye.9.0 lardaydı kağıt endex ise 70000 deydi.şimdi endex 69000 bin e dayandı ozıaav 1 'de.o yüzden kısa hareketler yapmalı ve vadesi yaklaşmadan kaçmalı.
    aynen bende öyle düşünüyorum . varantlarda kar oranı yüksek olduğu için belrli bir karı görüp cıkmak daha mantıklı .

Esas

endex saçmalığı başladı yine.aslında izin alıp 2 arkadaş 20 gün oturacaksın ekranın karşısına.biri alım biri satım varantı ve günlük yapacaksın.süper olur.

Esas

garantiye çaktılar tek kademede

dünya06 Guest

Esas

garantiye çaktılar tek kademede
    normal aslında . biraz gelgel sonra korkutup gitgit sonra tekrar gel gel yapacaklarki para kazansın . varant evet sürekli takip edilmeli ancak bazı varantların nedeyse hiç işlem görmüyor olması insanın beyninide bulandırıyor .

Sayfa 51/170 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •