Sayfa 7/7 İlkİlk ... 567
Arama sonucu : 53 madde; 49 - 53 arası.

Konu: ISCTR varantları

1. Esas

Alıntı Originally Posted by FULLas Yazıyı Oku
    iş c 0,80 artıda isdad 0,40 ekside db ne yapmaya çalışıyor... isdad ı öldürmeyemi ???
    isdac ı isctr 5.40 iken almıştım fiyatı 0.50 idi..şimdi şimd iişctr 5.40 isdac 0.20???
    deutshe yetlilisi ile yarım saat konuştum..günlük kayıp dışında anladığım bir şey yok
    anladıklarım şu
    1.kotasyonu kurum belirliyor ..yani ben ne kadar izin verirsem varant o kadar yükselir
    2.arz-talep fiyatı belirlemez ...kurum belirler.
    3.isctr yükseldi ama varant yükselmiyor? cevap yok
    4.hisse imkb de yükseliyor ama ben alım varantı alamıyoruım?cevap mantıksız
    5..hisse imkb de düşüyor satım varantını satamıyorum?cevap yok veya mantıksız
    6...varant hisseye göre düşüp yükselmiyormu?kotasyonları biz belirliyoruz...-neden? -yatırımcıyı korumak için
    -ama hisse düşüyor varant işlem görmüyor -cevap saçma
    işin özeti varant sistemi ve fiyatlaması kurum nasıl isterse öyle...

Esas

ISDAG ile ilgili fikri olan var mı?

3. Esas

Varantlara gözü kayıpta iştahlanan arkadaşların dikkatine... Vur-kaç harici varant kesinlikle kayıptır,, iflastır

Duhul
    Jun 2009
    İkamet
    Bursa
    Gönderi
    856

Esas

Alıntı Originally Posted by cellocan Yazıyı Oku
    Varantlara gözü kayıpta iştahlanan arkadaşların dikkatine... Vur-kaç harici varant kesinlikle kayıptır,, iflastır
    eğer bir kşi bu borsa da kısa zamanda iflas etmek isterse varant alsın gerisi kolay o zaten işi hemen bitiriyor bak THDAA 0,01 kuruş aşağısı olsa oraya inecekte orası yok belki haftaya 0,00 olur üstüne para da isterlerse hiç şaşırmayın

Esas

arkadaşlar bu varant meselesinde doçe poker masasındaki kagıdı dagıtan adam, masanın sahibi yani,

ne varki masalar her zaman kazanır. Dikdatör lük var varantlarda , ne kadar kazanmanı isterlerse o kadar kazanırsın diyicem ama o yanlış olur doğrusu şudur ne kadar kaybetmek istersen onu her zaman sağlarlar, zaten kazanamassın

Sayfa 7/7 İlkİlk ... 567

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •