Sayfa 4/679 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon
Arama sonucu : 5430 madde; 25 - 32 arası.

Konu: HATEK - Hateks Hatay Tekstil İşletmeleri A.Ş.

Esas

Detaylı araştırma yapmadım ama mali tablolarına bakıp iskontolu halka arz olarak görmeyiniz,toplam aktifleri şişirilmiş arz edilmeden önce.Borçlanmada artışlar var dikkatli olunmalı göründüğü kadar mali yapısı kuvvetli değil

Esas

talebin kimlerden geldiği belli mi ? KY den alan yok herhalde .. Kimse ne yazıyor ne soru soruyor .... ilginç ...

Esas

Galata yapar bir numara sonra kyde kalır mallar benim görüşüm bu. Önce yukarı sonra gerçek halka arz yapılır.

Duhul
    May 2010
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,673

Esas

Alıntı Originally Posted by autotruble Yazıyı Oku
    Galata yapar bir numara sonra kyde kalır mallar benim görüşüm bu. Önce yukarı sonra gerçek halka arz yapılır.
    yok be numara felan yapsada kendine yapar kimsee kanmaz onlara artık....

bana göre yatırımcılar bu işlere artık karınları tok !!

5. Esas

Alıntı Originally Posted by derebeyi Yazıyı Oku
    yok be numara felan yapsada kendine yapar kimsee kanmaz onlara artık....

bana göre yatırımcılar bu işlere artık karınları tok !!
    kanarlar hemde bal gibi kanarlar .. izle gör

Duhul
    Dec 2005
    İkamet
    Kırklareli
    Gönderi
    3,789

Esas

Kap : ıstanbul menkul kıymetler borsası / [hatek] payların ıslem gormeye baslaması 20110113 17:24:00

kap : ıstanbul menkul kıymetler borsası / [hatek] payların ıslem gormeye baslaması 20110113 17:24:00

borsamız yonetım kurulu'nun 13.01.2011 tarıhlı toplantısında; hateks hatay tekstıl ısletmelerı a.s. (sırket)'nın 7 ocak 2011 tarıhınde borsamız bırıncıl pıyasa'da halka arz edılmıs olan 3.250.000 tl nomınal degerlı hısse senetlerının, bırıncıl pıyasada gerceklesen ıslemlerın agırlıklı ortalaması olan 4,25 tl fıyat baz alınarak, "hatek.y" kodu ıle 17.01.2011 tarıhınden ıtıbaren, borsamız ıkıncı ulusal pazarı'nda ıslem gormeye baslamasına karar verılmıstır.

Hısse senetlerının ıslem sırasına gonderılecek emırlerde maksımum lot mıktarı 250 adet olarak uygulanacaktır.

Sırket'ın halka arz ızahnamesınde de belırtıldıgı uzere, sermaye arttırımından ve ortak satısından gelen payların sagladıgı hakların esıt olmasını temınen, ortak satısından gelen payların uzerınde 2010 yılı kar payı kuponları olmayacak, halka arz edılecek tum paylar ılk kez 2011 yılı karından temettu alabıleceklerdır. Bu kapsamda, sırket'ın "yenı" hısse senetlerı ıslem gorurken ayrıca "eskı" sırası acılmayacak olup, 2010 yılına ılıskın genel kurul toplantısında temettu dagıtılmamasına karar verıldıkten veya 2010 yılı temettu dagıtımına baslandıktan sonra tum hısseler "eskı" olarak ıslem gorecektır.

Dıger taraftan sırket yonetım kurulu, halka arzı muteakıp 6 ay sureyle sermaye artırımı yapmayacagını, sırket ortakları ıse halka arzı muteakıp 6 ay sureyle pay satısı yapmayacaklarını beyan ve taahhut etmıslerdır.

---------------------------------------------------------------------------------------------

bu haberın kap 'ın sıtesındekı orjınal halı ve eklı dosyalarını gorebılmek ıcın asagıdakı lınk'ı tıklayınız!
    http://www.kap.gov.tr/yay/bıldırım/b...aspx?ıd=139124

liono Guest

Esas

Sermaye artırımından falan bahsediyorlar haberde sonu EUROM gibi olmaz inşallah.

Duhul
    Jul 2009
    İkamet
    vatanımda
    Gönderi
    1,448

Esas

bana öyle geliyorki ilk önce ky gel gel yapıp sonra kucaklarına bırakacaklar.....

Sayfa 4/679 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •