Sayfa 3/377 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 3014 madde; 17 - 24 arası.

Konu: FVORI - Favori Dinlenme Yerleri A.Ş.

Duhul
    May 2006
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ...
    Gönderi
    3,726

Esas

neyse iyi seneler arkadaşlar....

Duhul
    Aug 2005
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    184

Esas

Borç batağında debelenen,değil yatırım yapmak yanından bile geçilmemesi gereken hisselerin yaptığı primleride gördük,kendi alanında bir numara olup ihale üstüne ihale alıp kar açıklayıp yerinde sayan yatırımıcısına değil kar zırnık koklatmayan hisseleride.sadece bedelsiz verme ihtimali olan Konyanın 1 ayda %100 primini de.0,20 krş larda sürünen ve 1 yıl sonra 4,0 liraya dayanmış kağıtlarıda gördük İmkb de.Bu kağıt burda demir atacak değil illaki çıkacak ama sabır eden görür ancak karı.geçen sene 30 kuruşluk kağıtlardan birini arkadaşım önerdi de almamıştım (memsa) kağıt batık sakata gelmeyelim diye.Sonuç ortada kağıt 1.20.Herkes doğru bildiği güvendiği kağıda yatırım yapsın.

Şahsi düşüncemdir yanlızca beni bağlar.Herkese sağlıklı mutlu yıllar,2011 daha çok kazanmamız dileğiyle.

Esas

sonuc olarak yılbası bayram bu son ceyrege sıkıstı bence bu son ceyrekte bilancolarda iyi gelecegi icin ocak ayı primli gecer diye dusunuyorum sonuc olarak hotelcilerin prim zamanı oluyor bu zamanlar ikisinin bir araya sıkısması iyi olur diye dusunuyorum ama emin degilim tabii sonuc olarak bu rakamda kalmayacagı kesin artı yılbası sonrası yabancılarda donus yaparsa borsa biraz daha hareketli olur o zaman daha sert hareketler olur diye dusunuyorum

4. Esas

Arkadaşlar gece gece can sıkıcı bu haberi yazmak istemezdim, ama maalesef
    Pazartesi gününden itibaren FAVORİ ( B ) grubu listesine alınmış.

Esas

nerde cıktı bu haber peki

6. Esas

Adamların alel acele 28 Aralık da Sermaye artırımına neden başladıkları belli oldu.

Esas

peki bunu siz nerden haber aldınız acıklanmıs bir haber yokki su an

8. Esas

Kardeş bugün imkb.gov.tr adresinde yayınlanmış.
    http://www.imkb.gov.tr/Libraries/duy...iste.sflb.ashx

Sayfa 3/377 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •