Sayfa 2/370 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 2957 madde; 9 - 16 arası.

Konu: FINBN - Finansbank A.Ş.

Esas

Bu kağıdın halka arz olayında halen bir gelişme yok... bilgisi olan var mı.

Duhul
    Mar 2007
    İkamet
    İZMİR
    Gönderi
    2,191

Esas

Alıntı Originally Posted by lukas Yazıyı Oku
    2011 ilk çeyrek diye biliyorum tahminimce şubat ortaları...
    finansbank ceo su ilk çeyrek içinde biticek demişti.şubat sonuna kadar biter.

Duhul
    Mar 2007
    İkamet
    İZMİR
    Gönderi
    2,191

Esas

5.76 kırılması iyi olmadı. oysa daha düne kadar borsadaki 1000 puan düşüşlere bile banamısın demiyordu.işlem hacmi çok çok az. halka arza kadar kendi kendine bıraktılar herhalde ...

Esas

lukas bu kagıt hakkında bilgin varmı ne olcagı konusunda yardımcı olursan cok sevinirim elimde fazla olmamakla beraber cuzi bir miktarda param var şubat ayında halka arzı filan varmıs nedemek bu kardeş sence incelediğim eski yerine tekrar gelirmi?

Esas

MB faiz kararından sonra diğer bankalara göre sağlam duruyor... şubat ta güzel şeyler olacak...

Duhul
    Mar 2007
    İkamet
    İZMİR
    Gönderi
    2,191

Esas

Alıntı Originally Posted by mauvaisame Yazıyı Oku
    lukas bu kagıt hakkında bilgin varmı ne olcagı konusunda yardımcı olursan cok sevinirim elimde fazla olmamakla beraber cuzi bir miktarda param var şubat ayında halka arzı filan varmıs nedemek bu kardeş sence incelediğim eski yerine tekrar gelirmi?
    sn.mauvaisame
    yunanistanın en büyük bankası olan NBG sermaye arttırımına gitti.yunanistandaki kriz sebebiyle.bunun için türkiyedeki iştiraki olan finansbankta sahib olduğu bir takım hisseleri satacak bunun için finansın değer tespiti yapılarak hisselerin bir fiyatı çıkacak.bu fiyatın finansbankın şu anki seviyerinden daha yüksek olması gerekir.çünkü insanlar yeni kağıttan değil ucuz olan şu anki finans kağıdını alır.
    sonuç: elinde varsa tut.şubat sonu en geç mart ortası bu iş biter.almak istersen bu seviyerin çok uygun olduğunu düşünüyorum.benim maliyetim.5.80

ama burası borsa o zamana kadar endeks çökerse, ne olur değişir bilemem.
    umarım biraz olsun yardımcı olmuşumdur.

Esas

sn lukas:
    yorumların ve analizin için gerçekten çok teşekkür ederim beni aydınlattın. birde bişey daha sorucam bu hissede sadece 2miz mi varız
    ben eskilere sordugumda finansın bianda 20lere kadar gittigini söylediler ama uzun zamandır bankada bırak cıkmasını işlem hacmi yok kagıtta. işallah hisselerini sattıgında insanlar böyle bir bankanın oldugunu görürler ee bizde eskilerdeniz artık sadece 2miz varız bizide ödüllendirsinler. ytd

Esas

Merhaba, bunu bende takip ediyorum ama, yakında halka arz var onun için gitmiyor galiba...

Sayfa 2/370 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •