Sayfa 3/483 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 3858 madde; 17 - 24 arası.

Konu: GARFA - Garanti Faktoring Hizmetleri A.Ş.

Esas

Allah belasnı versin desem mi demesem mi düşünüyorum Factoring.
    Nedir bu düşüş, yükseliş yapsaydın da , düşmeye yüzün olsaydı, yüzsüz factoring.

Esas

bu haberle zirveleri test eder inş.

Thumbs up airbus garfa

eveettt teknik olarakta uzun zamandır iyi görünüm veren sinir bozan bu hisse 250.000.000 tl lık finansman bonosu ihracı ile bol volaliteli günlere toplu olan takası ile birlikte keyfi hareketlere başlayacağı kanısındayım y.t.d.kısa vadeli borçlarını karşılamak için çıkarılan vadesi 60 günden az 720 günden fazla olmayan 5 çeşit şekilde ihrac edilebilen iskonto oranına göre belirlenen finansman bonosunun faiz oranı ihraççılar tarafından belirlenen iyi bir zamanlama(içinde bulunduğumuz) ile para kazanma yöntemidir.öd.sermayesi:21.000.000 kayıtlı sermaye:25.000.000 tl olduğuna göre 250.000.000 tl lık finansman bonosundan yıllık enflasyon üzerinden olsa bile yüzde 10 kazansa kayıtlı sermayesi kadar para kazanıp bilançoya yansıyacaktır.y.t.d alacak-borç dengesindede olumsuz bi şeye rastlayamadım.en geç 10 gün içinde ayrıntıları ortaya çıkacaktır umarım iyi olur yt.d.hayırlısı olsun inşallah.kusurum var ise afola.hayırlı akşamlar herkese.http://www.hisse.net/forum/images/sm...ndil.gif:cool:

4. Esas

haraketli günler başlıyomu ne

Esas

kar açısından güzel şirket cuma haberi de güzel ama hareketin devamının gelmemesi ilginç oldu. mal toplu anında yukarı ve aşağı yaptılar... orta vadede ince işcilik yapabilir

Esas

Alıntı Originally Posted by durguadamx Yazıyı Oku
    haraketli günler başlıyomu ne
    işlemler ilginç

7. Esas

bu uyuz kağıdı 2 yıldır sürekli alır satarım.inanırmısnız daha hiç 5 kuruş kazanamadım.bu hafta en az 8000 görür dedim. oda olmadı. elimde öncekiler gibi bu sefer yüklü miktarda mal yok 213 lotum var.bu lotları gitti diye bakıyorum artık.yok sayıyorum çıkmayınca satış yok. bu sefer inat ettim. kar edecem.

Esas

süzül bakalım nereye kadar süzülecen ...............yolun sonu göründü..sayın garfa

Sayfa 3/483 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •