Sayfa 2/1010 İlkİlk 123412521025021002 ... SonSon
Arama sonucu : 8076 madde; 9 - 16 arası.

Konu: GEREL - Gersan Elektrik Sanayi Ve Ticaret AŞ

Esas

Alıntı Originally Posted by beast23 Yazıyı Oku
    bu hısseyı almayı dusunuyorum uzun vadede para kazandıracak gıbı duruyor
    uzun vade ? hepimiz öleceğiz en uzun vadede değil mi?

Esas

bugün galiba, elektrikli araç şarz istasyonları ile ilgili görüşmeler var hükümet tarafında
    .Olumlu etkilenmesi gerekir diye düşünüyorum

3. Esas

Alıntı Originally Posted by potaz34 Yazıyı Oku
    bugün galiba, elektrikli araç şarz istasyonları ile ilgili görüşmeler var hükümet tarafında
    .Olumlu etkilenmesi gerekir diye düşünüyorum
    Olumlu olması gerekir ama bedelli önünde engel. bedelliden sonra en az 4-5 tavan bekliyorum.

Esas

önce bedelli için para gerekli..bakalım ne zaman bölünür...

Duhul
    Dec 2009
    İkamet
    Yeşil-Beyaz
    Gönderi
    1,910

Esas

Alıntı Originally Posted by rigobert Yazıyı Oku
    uzun vade ? hepimiz öleceğiz en uzun vadede değil mi?
    Kağıdın speğinin (% 99,9 Patron) ölümden haberi varmı acaba, olsa bu kadar ah almazdı sanırım, 8 sene oldu dile kolay, yarına çıkacağımızın garantisi yokken.

Esas

al/sat, bedelli var, iner, çıkar, başkasının parasına yön vermek gibi geyikleri bir kenara bırakmalı.burası kurtlar sofrası.bana göre, boşta olan parayla alıp bekleyceksin, iner, çıkar vs.hedef fiyat koyacaksın ve gelince satacaksın.o arada beklenmedik durum olursa. örnek:bedelli isteniyor:17 hissen varsa 5 ini sattın mı kalır 12 hisse % 78 i karşılar yine beklersin, şimdi yukarı götürürse, hedef fiyatına göre sat, aşağı götürürse bekle, kağıt o kadar sıkıştıki, al/sat yapanlara fırsat vermeden elinizdekileri alıp 2-3 lü seviyelere gidecek gibi...bana göre az kaldı...mızrak çuvalı deldi delecek....ne patron+spek ne spek, rüzgara karşı duramaz...2. fabrika+artacak ciro+yeni ticaret kanunu+artan döviz bu hisseyi olumlu etkileyecek...zaten A GRUBUNDA sanıyorum 3 ayda bir hacim şartı var, kimse satmayınca MECBUREN yukarı çekecekler...yoksa A dan B ye oradan C ye...

Esas

Alıntı Originally Posted by indian Yazıyı Oku
    al/sat, bedelli var, iner, çıkar, başkasının parasına yön vermek gibi geyikleri bir kenara bırakmalı.burası kurtlar sofrası.bana göre, boşta olan parayla alıp bekleyceksin, iner, çıkar vs.hedef fiyat koyacaksın ve gelince satacaksın.o arada beklenmedik durum olursa. örnek:bedelli isteniyor:17 hissen varsa 5 ini sattın mı kalır 12 hisse % 78 i karşılar yine beklersin, şimdi yukarı götürürse, hedef fiyatına göre sat, aşağı götürürse bekle, kağıt o kadar sıkıştıki, al/sat yapanlara fırsat vermeden elinizdekileri alıp 2-3 lü seviyelere gidecek gibi...bana göre az kaldı...mızrak çuvalı deldi delecek....ne patron+spek ne spek, rüzgara karşı duramaz...2. fabrika+artacak ciro+yeni ticaret kanunu+artan döviz bu hisseyi olumlu etkileyecek...zaten A GRUBUNDA sanıyorum 3 ayda bir hacim şartı var, kimse satmayınca MECBUREN yukarı çekecekler...yoksa A dan B ye oradan C ye...
    aşağıda şirket tanıtım filminin linki var incelerseniz hepimiz için genel kültür olur
    http://www.gersan.com.tr/tr/Content....=1&SubCatID=50

Esas

bölünme ne zaman olur

Sayfa 2/1010 İlkİlk 123412521025021002 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •