Sayfa 3/268 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 2142 madde; 17 - 24 arası.

Konu: FRIGO - Frıgo - Pak Gıda Maddeleri San. Ve Tic. A.Ş.

Esas

Rüçhan Hakkı bugün bitti. Şimdi ne olacak? Bu kağıtta uzun süredir varım. Bölünme öncesi çıktım kağıttan biraz Tukaş'ı ziyaret ettim şimdi tekrar girdim 1.21'den... Nerelere gider bu kağıt. Bir türlü kopamıyorum bu kağıttan.

Esas

yakında burası küçük yatırımcı dolacak)

Esas

Frigo 2010 yılını nasıl kapattı? Karla mı zararla mı? Buna cevap verebilecek biri var mı?

Duhul
    May 2010
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    387

Esas

En son 2010 yılı 9. Ay bilançosu var, zarar 1.492 milyon.

Esas

Eski-yeni birleşmesi nezaman? Bilgisi olan var mı?

Esas

AO dan serbest marjlami birleşecek acaba ?

Esas

haber göndermişler bedelli sermaye erttırımı var diye ama bu haber eski birhaber.bu işte bi ib.....k var.hisse yükselecek galiba sattırmaya çalışıyolar

Duhul
    Jan 2010
    İkamet
    FBC Başkent
    Gönderi
    7,352

Esas

Alıntı Originally Posted by XCANX Yazıyı Oku
    haber göndermişler bedelli sermaye erttırımı var diye ama bu haber eski birhaber.bu işte bi ib.....k var.hisse yükselecek galiba sattırmaya çalışıyolar
    Bugün bir arkadaşım da aynı olayı anlattı. Ben de topiğinizi bir ziyaret edeyim dedim. Şunu özellikle belirteyim ki, bu şirkete ait tek hissem yok ancak sinirlerim bozuldu. Bir ay önce sermaye artırmış (bedelli) ky'yi soymuş şirket patronları ve yöneticileri Kap yoluyla tekrar bedelli sermaye artıracakları haberi göndererek manipülasyon yapmış ve daha önce bedelli sermaye artırımı yaparak zarara uğrattığı yatırımcısının elindeki senetleri bu haberi göndererek adeta bedavaya alma girişiminde bulunmuştur.
    Spk devreye girmeli hem şirketi hem de bu haberi doğrudan Kap'ta yayınlayanların cezasını kesmelidir.Bu vatandaşın ve yatırımcının devlete ve kurumlara güveni açısından çok önemlidir. Sözde daha çok yatırımcıyı borsaya davet edenler, bu sahtekarlıkları görmezden gelmemeli, ky'yi söğüşlemeye çalışan uyanık patronların ve spekülatörlerin yanında olmamalıdır.

Sayfa 3/268 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •