Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
Arama sonucu : 39 madde; 9 - 16 arası.

Konu: FORTS-Fortis Bank A.Ş.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post

Esas

Alıntı Originally Posted by MaTHiLDa Yazıyı Oku
    Açıklanacak Özel Durum : Bankamızın 25 Ocak 2011 Salı günü yapılan Olağanüstü Genel Kurul Toplantısında;

I) Bankamızın Türk Ekonomi Bankası A.Ş. ile Türk Ekonomi Bankası A.Ş. bünyesinde birleşmesi için esas alınan DRT Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş. tarafından tasdik edilmiş 30 Haziran 2010 tarihli mali tabloları onaylanmıştır.

II) Fortis Bank A.Ş.'nin tüzel kişiliğinin sona erdirilmesi suretiyle tüm hak, alacak, borç ve yükümlülükleri (aktif ve pasifi) ile kül halinde Türk Ekonomi Bankası A.Ş.'ne devri yoluyla iki bankanın birleştirilmesi hususu onaylanmıştır.

III) Türk Ekonomi Bankası A.Ş. ile imzalanan ve Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu ile Sermaye Piyasası Kurulu tarafından onaylanmış olan Birleşme ve Devir Sözleşmesi okundu ve müzakere edildi. Yapılan müzakereler sonunda oya sunulan Birleşme ve Devir Sözleşmesi onaylanmıştır.

http://kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=139908
    Buhaberden bi nane çıkmadı.Verdim geçtim ben de.Ama çağrının yüksek olacağı düşünülüyo.

Esas

Alıntı Originally Posted by AGARTA72 Yazıyı Oku
    Buhaberden bi nane çıkmadı.Verdim geçtim ben de.Ama çağrının yüksek olacağı düşünülüyo.
    bende verip gidecemde maliyet havada kaldı biraz

Esas

bence hissenizin grafiği süper beyler

Esas

Alıntı Originally Posted by sekotr Yazıyı Oku
    bence hissenizin grafiği süper beyler
    keşke grafikten bende anlasaydım biraz. dediğiniz gibi tamemn grafiğe uymuş galiba. yoksa niye hareket yapsın

Esas

bence metastock 9,1 indir kur bilgisayarına o programı ögren avni kardes en iyi analiz yapabilecegin programlardandır hisse nettede vardı yanlıs hatırlamıyosam metastock bölümü nasıl kullanıcanı arastır ögren cok faydasını görürsün.

Esas

bence sırayla 2,45 2,60-65 3,10 3,50-60 görülecektir piyasa bozmadıgı sürece tabi piyasada dowu takip ederse dow sert bi yükselis yapmadan dönüse niyeti yok gibi

Esas

noldu sekor buna gene. yoksa grafik mi bozuldu noldu.

Esas

yeni haftada olusacak grafiklere bakmak lazım pazartesi daha cok belli eder kendini

Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •