Sayfa 3/401 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 3203 madde; 17 - 24 arası.

Konu: DMISH - Mish Dekorasyon Sanayi ve Ticaret A. Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by qwert Yazıyı Oku
    Bedelliye katılırsam rüçhan satmak diye bir durum varmı?
    Yoksa sadece hesapta para olması ve rüçhanları ellemememmi gerekli?

Teşekkürler
    Ruchanlari satarsan bedelliye giremezsin zaten..Hangi yatirim kurumu ile oynuyorsun bilmiyorum ama
    ben garanti ile oynuyorum ve son gun hesabimda bulunan bostaki para ile bedelliye otomatik olarak katiliyorum.
    Siz araci kurumunuzu veya bankanizi arayin bu konuda..

Alıntı Originally Posted by Rastaman Yazıyı Oku
    Üstadım teşekkür ederim...Hesaba göre İDAS E lerimi ve İDAS R leri satsam ya da 1.500 TL. hesabıma yatırıp İDAS R leri İDAS E ye çevirip satsamda aynı sonuca varıyorum...Şudakka itibariyle hala göremiyorum hesabımda İDAS R leri,sanırım Vakıfbank 1.500 TL. yi yatırınca verecek....Tekrar Teşekkürler explosion...
    Vakifin calisma sistemini bilmiyorum ama ben de gorunuyor aslinda sizde de gorunmesi lazim..
    Cunku sonucta ruchanlarda da su an pazarda islem goruyor ve satis hakkiniz var..
    Ruchan satmak, hisseleri satip bedelliye girmek yada direkt nakit ile bedelliye sizin insiyatifizde.
    Ama ruchanlari satarken dikkat edin gun ici marji cok yuksektir genelde..

2. Esas

takip ederken dikkatimi çeken şey şu

idas r var
    idas y var
    birde idas var

idas r rüçhan olan herhalde
    idas ta normal işlem gören idas
    peki idas y olarak gördüğüm şey ne... hiç hissesi olmayanlar içinalım fiyatı falan mı?

bedelli sonucunda hissenin daha çok 1,30 ların aşağısına sarkmasını beklemelimiyiz sizce?

3. Esas

ruchan tavanlarda,,yorumlayabilecek arkadas varmi ?

hadipekcan Guest

Thumbs down

zararda bir şirket kademeler bomboş her an her şey olabilir yanılmıyorsam zarardan dolayı iş deişikliğine gidecek

Esas

Alıntı Originally Posted by hadipekcan Yazıyı Oku
    zararda bir şirket kademeler bomboş her an her şey olabilir yanılmıyorsam zarardan dolayı iş deişikliğine gidecek
    bu bılgıyı nerden duydunuz paylaşırsanız ????????????????

hadipekcan Guest

Esas

zararına şirket haberlerinden sektör deişikliğine kap tan bakabilirsin kademelere de brokerden sor=)

Rastaman Guest

Esas

İş değişikliğine gidip gitmeyeceği hakkında bir haber yok ama yeni CEO'su üretim bandlarını yeniliyecez maliyetleri düşürecez felan diyordu bir ara....Ve birde zamanında olumsuz sonuçlanmış olan İsveçli bir fon ile ortaklik görüşmelerine tekrar başlamak istiyoruz demişti 2-3 ay önce,ama hala bir haber yok...

Esas

Alıntı Originally Posted by hadipekcan Yazıyı Oku
    zararına şirket haberlerinden sektör deişikliğine kap tan bakabilirsin kademelere de brokerden sor=)
    kapta sektor degısıklıgı ıle alakalı bı haber yokk en azından ben goremedımm.

Sayfa 3/401 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •