Sayfa 3/18 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 137 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Kazim Koyuncu'yu Kaybettİk

Esas

Allah rahmet eylesin

Duhul
    Jul 2004
    İkamet
    from out of nowhere
    Gönderi
    311

Esas

O yasta kanser!!! Cernobil Cernobil!!!!!

Allah Rahmet Eylesin

Esas Kazım Koyuncu,Fuat Saka,Volkan Konak

Üç Silahşörlerden biri artık yok..Gerçek bir müzisyendi;Bir müzik dehasıydı...Başta Karadenizliler olmak üzere Ülkemin ve tüm sevenlerinin başı sağolsun.

Esas

değerli bir müzisyendi...Allah rahmet eylesin.Böyle genç ölümler insanı bir kat daha fazla üzüyor...

Esas

İSTANBUL - Kazım Koyuncu için yarın, 27 Haziran’da yapılması planlanan ve Koyuncu’nun da adının geçtiği ‘Hey Gidi Karadeniz’ konserinin gerçekleştirileceği Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda tören düzenlenecek. 33 yaşındaki Koyuncu’nun cenazesi, daha sonra toprağa verilmek üzere memleketi Hopa’ya götürülecek.
    Yakalandığı kanser hastalığı sonucu bugün İstanbul’da vefat eden Karadenizli genç şarkıcı Kazım Koyuncu, Türkiye’nin ilk laz-rock grubunu kurmuştu. Hopa’da 1972 yılında doğan Koyuncu, müziğe ortaokul birinci sınıfta mandolin çalarak başladı.
    İstanbul’a üniversite eğitimi için geldikten sonra müzikle yoğun olarak uğraşan Koyuncu, 1992’de profesyonel müzik yaşamına geçti. Türkiye’nin ilk laz-rock grubu olan ‘Zuğaşi Berepe’yi kuran Koyuncu, bu grupla 1995’te ‘Va Mişkunan’ (Bilmiyoruz), 1998’de de ‘İgsaz’ (Gidiyor) isimli albümleri yaptı.
    İLK SOLO ALBÜM VİVA
    Koyuncu, 1998’in sonunda ‘Zuğaşi Berepe’nin dağılmasının ardından tek başına müziğe devam etti ve ‘Salkım Söğüt’ isimli projelerin ikincisinde 3 şarkıyla yer aldı. Kazım Koyuncu, 2001 yılında ilk solo albümü ‘Viya’yı çıkardı. İkinci solo albümü ‘Hayde’yi Nisan 2004’te çıkaran Koyuncu, yaklaşık 6 aydır kanser hastalığıyla mücadele ediyordu.

KANSERLE MÜCADELESİNİ ANLATMIŞTI
    Karadenizli şarkıcı Kazım Koyuncu, vefatından önce tedavi gördüğü VKV Amerikan Hastanesi’nde geçtiğimiz Nisan ayında düzenlenen “Çernobil’in Etkileri ve Hasta Hakları” konulu panelde kanserle mücadelesini anlatmıştı.

Genç şarkıcı Koyuncu, konuşmasında “Duyarlı bir sanatçı olarak dertleri hissediyordum. Kanser de oldum artık. Ben kanserden çok korkan bir insandım. Kanserim ve korkmuyorum. Sadece beni sevenleri ve özgürlüğümü düşünüyorum. Ölüm küçük bir şey, ama hastalık sizin özgürlüğünüzü sınırlıyor” ifadelerine yer vermişti.
    Attached Images Attached Images

Beşinciboyut Guest

Esas

Kazım Koyuncu'ya alemlerin Rabbinden rahmet, sevenleri ve akrabalarına sabr-ı cemil niyaz ediyorum.
    Son düzenleme : Beşinciboyut; 26-06-2005 saat: 13:24.

Duhul
    Oct 2004
    İkamet
    İstanbul & Taşkent
    Gönderi
    504

Esas

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun...

Esas

Seni dinliyrum şimdi... Boğazımda bir yumru...Yutkun yutkun gitmiyor baş belasu....Hani sevdaluk eyi şeydu ?hani sen daha yeni başlamişudun narinom ?Asiye,Fadime,Gel Avera,Ella,Tsira,Selimine,Gülbeyaz hep beraber arkandan ağlayruk şimdi.....Işıklar içinde uyu yiğidum...Işıklar sarsun seni..

Sayfa 3/18 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •