Sayfa 52/132 İlkİlk ... 242505152535462102 ... SonSon
Arama sonucu : 1055 madde; 409 - 416 arası.

Konu: Bıktıklarınız !!

Esas

her şeyden bıkan ben bu aralar her şeyi iyi görmeye başladım

gözlüklerimi mi değiştirsem ne

Duhul
    Sep 2005
    İkamet
    36-42,26-45
    Gönderi
    324

Esas

Bu milletin pisliğinden bıktım. Plajda kumdan fazla sigara izmariti, taştan fazla cam kırığı vardı.

Duhul
    Mar 2005
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    2,770
    Blog Yazıları
    1

Esas

Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    her şeyden bıkan ben bu aralar her şeyi iyi görmeye başladım
    sayın radyolog nasıl oluyorda iyi görmeye başladınız, anlatında bizde bıktığımız herşeyden kurtulalım.

Esas

Alıntı Originally Posted by patates22 Yazıyı Oku
    Bu milletin pisliğinden bıktım. Plajda kumdan fazla sigara izmariti, taştan fazla cam kırığı vardı.
    welcome to Turkey

Duhul
    Mar 2004
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,743

Esas

Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    Nişantaşında oturan babasında kat yat ,yüzünden gülücükler eksik olmayan bir kız var .Bana ben bu hayattan bıktım nerde benim prensim bulsamda evlensem diyişinden bıktım
    sol kanattan süper ortalamışsın ama nedense bekar arkadaşlardan şu topa çıkayım diyen olmamış, hayret..
    ciddiysen benimde husrevgerede de oturan kuzenim var ,evlenmek için kız ararken bizi bıktırdı ,
    gel bunları birbirine match edelim , bütün nişantaşı rahat etsin ...

Duhul
    Mar 2006
    İkamet
    istanbulköyü
    Gönderi
    2,472

Esas

yapı kredi bankasının hesap işletim ücreti adı altında beni soymasından biktım
    mailler den de sonuç alamadım sabah ilk iş 2 kredi kartı hesabınıda kapattıracağım...

Duhul
    Jul 2005
    Gönderi
    1,287
    Blog Yazıları
    3

Esas

reklam olmasın ama Garantide otomatik ödeme tali,matı verdiğin hesaptan işlem ücreti aşınmıyor+şubedekilerle diyaloğun varsa eft ve havale ye de ücret aldırmayabilirsin
     Alıntı Originally Posted by cetinsurel Yazıyı Oku
    yapı kredi bankasının hesap işletim ücreti adı altında beni soymasından biktım
    mailler den de sonuç alamadım sabah ilk iş 2 kredi kartı hesabınıda kapattıracağım...

8. Esas

denizden sonra sirtimin yanmasindan
    bir ikincisi kamu kuruluslarinda 600-700milyona calisan memurlarin kendilerini wall street'deki bir dealer sanip kendilerini senden ustun gorme cabasi hatta bu da yetmiyormus gibi sana da hissettirmek icin ellerinden gelen cabayi gostermeleri
    bir ucuncusu ziraat bankasi calisanlarinin saat 4.59.40PM de bilgisayara kapat komutu verip kapiya yonelmeleri.ya insan son tek kisi ben varim islemimi yapmadan cekti gitti

Sayfa 52/132 İlkİlk ... 242505152535462102 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •