Sayfa 3/1025 İlkİlk 1234513531035031003 ... SonSon
Arama sonucu : 8197 madde; 17 - 24 arası.

Konu: VAKFN - Vakıf Finansal Kiralama A.Ş.

Esas

Dostum bu satanlar hep aşağıdn alan k.y..Tırsan K.y...Ben çok uzuan zamandır bu tahtayı takip ediyorum,spek çok acımasız...Fakat daha henüz tam hareketine başlamadı bence...Yüzde 100 bedelsizi daha çokk kullanacaktır...

Esas

borsa bole lanet bise iste 1 saat once baya zarardadim simdi baya kar oldu zarardaylken satasi gelmio insanin simdi acaba eski yerlerine donermi diye dusunuo trade mi yapsak diyoruz sonra kaybediyorz elimizden ucup gidio ve arkadan el salliyoruz simdi cuma vaktide geliyor birakcaz napalim kapicaz ekrani bu arada japonyada bayagi buyuk deprem olmus insallah cabuk toparlarlar

Esas

Alıntı Originally Posted by Karşıyaka Yazıyı Oku
    Dostum bu satanlar hep aşağıdn alan k.y..Tırsan K.y...Ben çok uzuan zamandır bu tahtayı takip ediyorum,spek çok acımasız...Fakat daha henüz tam hareketine başlamadı bence...Yüzde 100 bedelsizi daha çokk kullanacaktır...
    kesinlikle katiliyorum ama satislar kuvvetli bayagi ama alt kademeler bayagi bos bakalim ne olacak 5.05 oldugunda ao muz 4.91 di suan 4.90 oldu bakalim gorcez gecende ayni sekilde tavana kitlemisti

Esas

alt kademeler yine doldu bakalim hayirlisi yaziyi yazana kadar acayip iptaller oldu ya bu borsadaki emir iptalleri ne kadar mide bulandirici hale geldi insan ne yapacagini sasiriyor artik tahmin iddia ya dondu acaba artarmi azalirmi %50 ytd

Esas

arkadaslar seans sonu tahmini olan warmi

Esas

Şatışlar azaldı,sanırım endeksin yönünü izlemede...4.97 den verdiklerimi geri alsammı kararsızım bende..Ama bu kağıda çok güveniyorum,işlem hacmi ii olduğu sürece her harekete gebe...

Esas

bence 4.90 5 arası verdiler milletin eline gibime geliyor 5 götür geri getir neyi ifade eder bu

Esas

Alıntı Originally Posted by farukk Yazıyı Oku
    bence 4.90 5 arası verdiler milletin eline gibime geliyor 5 götür geri getir neyi ifade eder bu
    yani muhakkak verecekler ama su var verip adam paraya doncekki gaza gelip asagidan yukari cikaracak sonucta borsanin kurali bu aslinda ytd

Sayfa 3/1025 İlkİlk 1234513531035031003 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •