Sayfa 101/994 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon
Arama sonucu : 7952 madde; 801 - 808 arası.

Konu: BANVT - Banvit Bandırma Vitaminli Yem Sanayii A.Ş.

Esas

9 aylık bir aradan sonra BANVT e yeniden dönmeyi düşünüyorum.
    IMKB de ucuz gibi görünen hisselerden şu anda ama bilanço açıklanmadan almak çok tehlikeli olacağından ve şu aralar tüm dünya piyasaları çalkantıda olduğundan yatırım yapamıyorum. Öncelikle BANVT e yatırım yapmak için bilançodan sonraki fiyatı görmek gerek. Daha sonra 48 binlerdeki değerini görmek gerek hissenin. İşte bu zaman rahatlıkla yatırım yapılabilir bu aralar uzun vade düşünülerek. Bunun dışında şu anda bu hisseye yatırım yapmak zor.

YTD.

Esas

Bu hissenin sahibi olan gurup biraz akılsız olduğu için hisseyi almak için acele etme.Bu leşçiler zaten endeks geri geldikçe acaba hisse alabilir miyiz? diye hisseyi aşağıya salıyorlar.Ama alamıyorlar o ayrı mesele.Bilanço konusunda zaten üç kağıtçılık diz boyu.Bunların zamanı bol benim zamanım bunlardan bol.Leşçi olanlar her zaman ait oldukları çöplüklerde ölürler.

Esas

Evet leşçiler yine iş başındaydı.Hafta başından beri 1 lot mal alamamışlar.Beceriksizliğin bu kadarı görülmemiş.Bu hisseyi alacaklar beklesin.Bunlar fiyatları yerlere indirecekler mal alabilmek için ama alamayacaklar.Fakat küçük yatırımcı olarak siz mal alabilirsiniz.ky adına sevindirici bir durum.ky hayırlı bayramlar diliyorum.bu akılsız grubada Allah'tan akıl diliyorum.Bolda zarar diliyorum.

Esas

banvitte taşaron olarak çalışıyorum tüm bayram fulll dolu adamlarda para keşkek ama çok şeytanlar gideri gösteriyorlar
    ay öncesi gelen yaklaşık üç bin angus şu an için buhar ben bayram dahi yapamıyorum diğer çook sayıdaki arkadaş gibi neticede vural bey çok uyanık yaşı seksenin üzerinde de olsa adam ve oğulları bandırmanın kralı her konuda yeni yatırım yapacaklara önemle duyurulur sadece alım nooktanızzı iyi bilin yoksa çokk köklü firma ve sürekkli yatırım yapıyor derseniz iş konusunda çok insafsızlar çıkanı almazlar yüz yirmi beş tane formen ve asistanı var elleri cebinde ve mükemmel para alan yani işçisi köle diğer torpilli formen ve asistanlar kral örnek adamın eşi patronun sekreteri adam asistan adam makina mühendisi altında formen bukadar torpil işleyen bir yer derseniz siz nasıl bukadar rahat herşeyi yazıyorsunuz benim nasibimi allah tayin eder ve borsa kimseye eyvallah yok rızkımız ne ise onu yerim patron okursun bunları belki bugün üç işçinin başındaki on formen asistan müdür vs ve yyüksel y. anlabe size herkes paşam çekmiş ben niye çekeyim bayram dört gün ben çalışıyorum fark neymiş iki katı çalışmazsam işe son neyse yaaa sonra yok gönen yokk susurluk yok karacabey adam aramakla geçer kimse öbür tarafa çorap bile götürememiş siz ne götüreceksiniz?????? yazacak çok şeyim var amaaaaahhh imkan benimde kaybedecek hiç birşeyim yok rızkımızı allah tayin eder ama siz iş yürürüyor diye hiç ölmeyecek gibi siniz nekadar isterdim yüzyüze konuşmak ömer görenerle hıncımı yüzüne haykırmak mübarek cuma akşamı içimi döktüm ve kimseye eyvallah çekmiyorum ve her konuda karşınıza çıkarım ve eksi olduğunuz yerleri tartışırım çünki hak verilmez alınır ona saygım var ama sizde geçerli değil arkan olsun kral ol yoksa ezil ohhh be rahatladım ne ise o sayın patronlarım

Esas

yatırım yapan tüm arkadaşların Mübarek Kurban Bayramını kutlar, bayram sonrası hisselerinin tavan tavan gitmesini dilerim

Esas

tüm arkadaşların kurban bayramını kutlarım geçen sene kurban bayramından beri bu kağıt düşmekte umarım iki bayram arasında geri gelme işleminin sonuna gelinmiştir. umarım bu bayramdan sonra yukarı harekete başlar yatırımcısı da artık üzülmez.sadece temenni...

Esas

Arkadaşlar bu rezil hisseyi almak isteyenler beklesin.%10 daha aşağıya salacak bu akılsız grup.ondan sonra tekniğe tekrar bakmak gerekli.Avrupa para bulur ama bu beş parasız grup bulamaz.tam anlamıyla rezalet.

Esas

Arkadaşlar bugün aldığım duyuma göre bu hissedeki operasyon şimdilik ertelenmiş.herhalde para bitti.ettikleri zararın hattı hesabı yok.zaten endeks düzelirse birçok kağıt artacak.yani bu kağıda bel bağlamaya gerek yok.ama bu fiyattan vermeyede gerek yokunutalım gitsin şimdilik.

Sayfa 101/994 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •