Sayfa 11/906 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 7241 madde; 81 - 88 arası.

Konu: PARSN - Parsan Makina Parçaları Sanayii A.Ş.

Duhul
    Feb 2011
    İkamet
    izmir
    Gönderi
    163

Esas

borsa yukarı parsan aşagı

Duhul
    Dec 2009
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    331

Esas

2.23 direncini hacimli kıramadı geri çekiliyor.Piyasalar yatay veya yukarı seyrederse bilanço ve genel kurul beklentileriyle dirençlerini yeniden test eder,yalnız ben 2.15 ten sonra daha da yukarı gider diyordum ama .Neyse hissede daha bilgili arkadaşlar yazarsa iyi olur.

Duhul
    Dec 2006
    İkamet
    yaşamak denirse...
    Gönderi
    647

Esas

Alıntı Originally Posted by dignity Yazıyı Oku
    2.23 direncini hacimli kıramadı geri çekiliyor.Piyasalar yatay veya yukarı seyrederse bilanço ve genel kurul beklentileriyle dirençlerini yeniden test eder,yalnız ben 2.15 ten sonra daha da yukarı gider diyordum ama .Neyse hissede daha bilgili arkadaşlar yazarsa iyi olur.
    ucuz kurtulmuşum...beklesek kol kesmek gerekecekmiş. neyse bi parmak kesmekle kurtulduk şükür .( 3-5 lotluk iz miktarına dönüp izleme amaçlı takip etmek daha az stresli oluyor

Duhul
    Sep 2009
    İkamet
    Turkey
    Gönderi
    732

Esas

biz simdilik korkup satan ky'yi oynuyoruz , boylece patron amca sevinip eh zamani geldi doke doke kimseyi birakmadim buralarda dediginde

Duhul
    Dec 2006
    İkamet
    yaşamak denirse...
    Gönderi
    647

Esas

Alıntı Originally Posted by frt77 Yazıyı Oku
    biz simdilik korkup satan ky'yi oynuyoruz , boylece patron amca sevinip eh zamani geldi doke doke kimseyi birakmadim buralarda dediginde
    aman kardeş ben son kağıtta o belirttiğin zaman gelsin diye 5 yıl yani takribi 1800 gün beklediydim. bi daha aynısını yaşayamam...ufak tefek sıyrıklarla atlattım ona şükrediyorum sadece...
    bu arada erken teşhis kol bacak toto kurtarır dedikleri bu olsa gerek...iki günde 2,20 lerden 2,08'e gelmiş...daha beklesek kol bacak toto kesilecekmiş ))
    Son düzenleme : marlboro; 05-04-2011 saat: 15:59.

Duhul
    Dec 2009
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    331

Esas

Yükseliş kanalımızın sonunda bir OBO oluşmuş sanırım.Kısa vadeli düşüşü destekliyor,ancak daha önce değindiğim gibi olumsuz hava bozulmaz ise bir miktar yatay trend ve yeni bir yükseliş kanalı oluşabilir.Bugün biraz silkelendik.Ben orta ve uzun vade bakıyorum.Ustalar teknik analizi daha iyi yapabilirler sanırım.Saygılarımla)

YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ OLARAK ALGILANMAMALI.TAMAMEN KENDİ GÖRÜŞLERİMDİR.

Esas

parsanım sana güveniyorum. bir tavan da bekliyorum.

Duhul
    Dec 2006
    İkamet
    yaşamak denirse...
    Gönderi
    647

Esas

son ex aşkım parsan gayri sana güvenmiyorum ne halin varsa gör ! sadece yükselince ardından sövmek için takip ediyorum seni
    asil çelikteki bilmem kaç milyon euroluk iştirakin de şehrin ortasındaki 91bin metrekarelik arsan da senin olsun...art ki ardından dolu dolu söveyim hadi beni haksız çıkarma .)

Sayfa 11/906 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •