Sayfa 2/316 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 2522 madde; 9 - 16 arası.

Konu: SEKFK-Şeker Finansal Kiralama

1. Esas

Alıntı Originally Posted by F430 Yazıyı Oku
    burası borsa, 0.25 de olabilir.

Neden 5 olsun? sadece merak ettim

tavan tavan giden cema llerdn neyi eksik.
    keşke zarar etseydide hedefe çabuk varsaydık..
    toplu kağıt halada ufak ta olsa alıyor babası..
    daha ne olsun.
    benimki temenni.
    beklentisi olmayan sent daha bi gıvrak gidiyoo.
    saygılar.

Esas

Yorumcu arkadaşlar bekleniyor...ne olur bilen var mı beklemeyelim yoksa...bu ne 2 ileri 1 geri....

Esas

SİMSEK: Leasing sektörüne yönelik vergi indirimi yapabiliriz.CNBCE BLOOMBERG

Bekleyen derviş misali

Duhul
    Aug 2006
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,525

Esas

Sermaye ve karlılık olarak bakıldığında diğer sektör hisselerine oldukça ucuz işlem görüyor.Emsalleri 2 ve üzeri işlem görürken bu tahta ve bankası diplerde sürünüyor.Trade amaçlı güzel bir tahta2 ileri 2 geri

Duhul
    May 2005
    İkamet
    Bostancı-İstanbul
    Gönderi
    2,558

Esas

Alıntı Originally Posted by Heval Yazıyı Oku
    Sermaye ve karlılık olarak bakıldığında diğer sektör hisselerine oldukça ucuz işlem görüyor.Emsalleri 2 ve üzeri işlem görürken bu tahta ve bankası diplerde sürünüyor.Trade amaçlı güzel bir tahta2 ileri 2 geri
    Sektördeki VAKFN ISFIN ve SEKFN sağlam zaten, FFKRL 3.27 eder altı üstü gider durur borsa batsa bile, TEKFK spekülatif, GOZFN ve FONFK yeşil sermaye ki uzak durmalı..

Esas

sanırım vergi indirim sinyali ile yukarıya cıksımız devam edecek toplantıyada az kaldı onda etkisi olacaktır önümüzdeki 3 işlem günde 1.30 ları tekrar denemeniz lazım ilk hedef 1.17...1.18 ... ytd...tabi cok daha güçlü umutlarım var ilerisi için ...beklemeye devam ...(kendim için konuştum)

Duhul
    Jul 2009
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    2,051

Esas

İlk direnç 1 idi. 1.10 üstünde devamlı kapanış güzel günlere gebedir.

Esas

bugunde cıkısın devamını bekliyorum ihtiyar abimizde artık bugun yarın teşrif eder heralde 1,20 üstünde buluşuruz demişti sanırım .. 1,17-1,18 gecilip 1,24 test edilmesi gerekiyor ki yükseliş devam etsin ..ytd...

Sayfa 2/316 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •