Sayfa 774/874 İlkİlk ... 274674724764772773774775776784824 ... SonSon
Arama sonucu : 6991 madde; 6,185 - 6,192 arası.

Konu: EGCYH-Egeli & Co Yatırım Holding

Esas

Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    Zaten bu icra da ecg enerji ile ilgiliydi. Onun paylarını ispat şeklinde gösterdik diyo. Payın haciz edildiği yok

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Ky anlamamasi icin o kadar cok esk iturkce kullanilmis ki .

Ne dedikleri anlasilmiyor.

Esas

Alıntı Originally Posted by dostane Yazıyı Oku
    Ky anlamamasi icin o kadar cok esk iturkce kullanilmis ki .

Ne dedikleri anlasilmiyor.
    bu işin kuralı budur.
    yoksa herkes çok basitçe noter olurdu. avukat oldu. danışman olurdu. hastanelere şartname yazardı vs. vs.
    bi şirkette ihale bölümünde çalıştıgım için dillerinden anlıyorum. bilinçli olarak böyle yazılır. misal öyle bir ihale şartnamesi çıkıyor ki 10 kişi okuyoruz kimse birşey anlamıyor. bu bilinçli yapılır ki ihaleye herkes katılamasın. bir madde koyacaksın herkesin anladığı dilden yazılması zorunludur diye. ama işte nerde.. Burası türkiye.....

Esas

Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    bu işin kuralı budur.
    yoksa herkes çok basitçe noter olurdu. avukat oldu. danışman olurdu. hastanelere şartname yazardı vs. vs.
    bi şirkette ihale bölümünde çalıştıgım için dillerinden anlıyorum. bilinçli olarak böyle yazılır. misal öyle bir ihale şartnamesi çıkıyor ki 10 kişi okuyoruz kimse birşey anlamıyor. bu bilinçli yapılır ki ihaleye herkes katılamasın. bir madde koyacaksın herkesin anladığı dilden yazılması zorunludur diye. ama işte nerde.. Burası türkiye.....
    Kafa karistirma olabilir mi bu haber .Peki siz nasil yorumladiniz ?

Esas

Evet tan efendi önce holding hisselerini şişirdi sonra gelene Allah ne verdiyse her kademeden arkasına bakmadan milletin eline verdi bu arada boş durmamış şirketi zora sokacak işlerle hacize kadar sürüklemiş önce inkar ediyordu şimdide tıpış tıpış şekerbankın haciz alacağına Karşılık gidip egc enerjiyi rehin koymuş yani gitti egc enerji Payı Buda egcyh nın Dolaylı olarak içinin boşaltılması demek Nasılsa %85 seneti bizlere tutuşturmuş şimdide Şekerbank a ALIN hayrını görün diyor bu haberdende hala hayal pazarlıyan olursa bravo

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Esas

norml prosedür diyelim

Duhul
    Feb 2009
    İkamet
    adana
    Gönderi
    1,088

Esas

Bu şeref sizler yarın taban göstermese bari

7. Esas

İcin rahat olsun
    Yapamaz yapsa bile 3-5 dakka sonra gorur
    Herkes malina sahip ciksin cakal cok

Esas

birleşme olamayabileceğini, haciz kararı olduğunu ve genpower gibi gen yatırım gibi birleşemeyeciğini söylemişti... diğer 2 toğide yazdığımı buraya da yazım kolay gelsin
    daha önce yazdım ve yasak geldi bana, bu yuzden az ve öz yazıcam bugünkü kapanıştan sonra gelen kap haberinden sonra, büyük ihtimal 3 tahtada acılmayacak ve spk kararı ile daha öncede yazdığım gibi yakın izleme pazarına alınabilecğini düşünüyorum bu benim düşümcem sadece beni bağlar, asybank yorumlarım gibi bundada insallah haklı çıkmam saygılarımla ytd.

Sayfa 774/874 İlkİlk ... 274674724764772773774775776784824 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •