Sayfa 864/874 İlkİlk ... 364764814854862863864865866 ... SonSon
Arama sonucu : 6991 madde; 6,905 - 6,912 arası.

Konu: EGCYH-Egeli & Co Yatırım Holding

Duhul
    Feb 2009
    İkamet
    adana
    Gönderi
    1,088

Esas

hissede ihtiyati haciz kalkıyor ama hisse satış yiyor bistte egeli hisselerine özel bir durum

2. Esas

Malınıza sahip çıkın...
    Si.... Si...
    Aciklama yapacak belki bugun belki yarın

3. Esas

Gerçekden elinde bu götün malını benim gibi taşıyan arkadaşlar hergün enaz 5sefer ssiteye girip bi haber varmı diye bakıyorum herkez bişeyler yazıyor paylaşıyor yazıcaklarım beni bağlar ben bukeğıda girdiğimde a grubundaydı aldığım mallarıda zorla bekleyerek aldım iyi düşüncelerimin bir çoğu kayboldu açık fikrimi yazzıyorum 2019 kadar bu süreç devam edebilir batdım demezse sebebi sermaye artımını 2019 çekdi bu değişebilir tabi bide bu keğıdın ben yazılıp çizzildiği gibi milletin elinede olduğuna inanmıyorum nedeni milletin elinde olsa bu keğıt bukadar rahat tahtayı yönetemeez İNŞALLAH hakkımızda hayırlısı olur benim için artık ha var ha yok konumundayım diyemiyorum çok zararım var ama beklemeye mecburum kiler grubuyla bu benim sınavım

4. Esas

Fazlasıyla katılıyorum size elinde olanda bi umut yükselir diye bekliyo satmıyor ama adamlarda biliyo yukseltirse zararı biraz çıkaran yoluna bakacak

Esas

Bu akşam 18.19 itibari ile eglyo ya gelen haber ihtiyati haciz kesin olarak kalkmış .....yanlış okuyup yorumlamamışım değilmi.gözümüz aydın hayırlısı

6. Esas

Sizce hisse ne olur.normalde bi 3 tavan yapması lazım. Ama ben umitsizim.neticede şeker fnk de bu haberi vermişti.

7. Esas

Evet ilk başta şukur diyelim maşallahı pazartesine bırakalım...
    Ayrı bir davanın olduğunu defalarca yazdık umarım herkes dikkate almıştır.
    Bundan sonraki süreç ne olur izlemeye devam.
    Nefesim enselerinde cigerlerini biliyoruz artik
    Para işi degil artik unur dedik
    Hele birde egeli artık bir basın açıklaması yapsın demi ....

Esas

Normalde böyle bir haberin beklentisi bile hisseyi uçurması lazım ama dedim ya normalde......sanki mahkeme bugün seans sonu karara bağladı da haber bu saatte geldi....var bi dümenleri...ve bu hisse 0.39 dan 0.16 ya bu haciz yüzünden baskılandı ..kaçacak delik yok burada bekleyenler iflası göze alıp bekleyenler.eninde sonunda tepki verecek....

Sayfa 864/874 İlkİlk ... 364764814854862863864865866 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •