Sayfa 873/874 İlkİlk ... 373773823863871872873874 SonSon
Arama sonucu : 6991 madde; 6,977 - 6,984 arası.

Konu: EGCYH-Egeli & Co Yatırım Holding

1. Esas

0,30 maliyetle girdim 0,24 kadar düşürdüm bakalım ne olacak...

2. Esas

Alıntı Originally Posted by sahraneverd Yazıyı Oku
    0,30 maliyetle girdim 0,24 kadar düşürdüm bakalım ne olacak...
    Geçmiş olsun zarar büyük olmasın bari, 3-5 bin olsaydı, hangi kurumda sin ne kadar lotun var...bende zarar büyük. Mahkemeye kadar bekliyoruz boşuna paramı bağladım.bilanço ile 0.14 - 0.15 olabilir bende alsam mi acep...ytd. hayalim.

3. Esas

Tarkan bey bist tarafından mali yapısını duzeltme konusunda uyarılar aldıklarını biliyoruz.gecen sene bu haftanın son günü cuma faaliyet raporunu zararla açıklamış ve pazartesi de hemen uyarıyı almış. Şimdi benim korkum yine cuma günü kapanışta büyük zarar aciklarsa pazartesi direkt kottan çıkarılabilir.ama tam tersi kar aciklarsa yolu açık demektir.yani zor günler bizi bekler.ben açıkçası çok kararsızım.

Duhul
    Dec 2006
    İkamet
    ANKARA - ÇANKIRI
    Gönderi
    3,904

Esas

Bence bir şekilde kılıfına uydururlar diye düşünüyorum. İnşallah bundan sonra olumlu gelişmeler olur da hem hisse, hem de yatırımcılar rahatlar.

5. Esas

Alıntı Originally Posted by speksavar06 Yazıyı Oku
    Tarkan bey bist tarafından mali yapısını duzeltme konusunda uyarılar aldıklarını biliyoruz.gecen sene bu haftanın son günü cuma faaliyet raporunu zararla açıklamış ve pazartesi de hemen uyarıyı almış. Şimdi benim korkum yine cuma günü kapanışta büyük zarar aciklarsa pazartesi direkt kottan çıkarılabilir.ama tam tersi kar aciklarsa yolu açık demektir.yani zor günler bizi bekler.ben açıkçası çok kararsızım.
    Kar çok çok zor. Zarar büyük... Bilmiyorum. Sende böyle açıklama yapınca kol kesip zararına üzüluleyim. 18 tl zarar. Ayrıca hisse kottan çıkarsa tüm para gider. Yavaştan satışa başlasam cumaya kadar bitiririm herhalde, ne yapmak lazım arkadaşları 1 mart bilanço batma vakti mi acep....

6. Esas

Cuma ya kadar o zaman olumsuz beklentiden dolayı 0.15 e mal boşaltilir.Bilmiyorum ne yapsak... Siz ne derdiniz kol keselim mi..ytd

7. Esas

Alıntı Originally Posted by tarkan01 Yazıyı Oku
    Cuma ya kadar o zaman olumsuz beklentiden dolayı 0.15 e mal boşaltilir.Bilmiyorum ne yapsak... Siz ne derdiniz kol keselim mi..ytd
    Al demem sat demem bekle derim

Kottan ciksin diger hisseleri ne olacak kim guvenecek ne olacak

Bakin arkadaslar si ... Si ... Yukselecek

Benim icin foreks bu kaldiracla bitmistir tabi simdilik 3 ay ara verdim herseyimle egeli ve diger hisselerimle ilgilenecegim

Herkes sabirli olsun

Siskonun aciklamalari yakindir

Esas

15 den dün alabilen oldu mu, yoksa yine 16-17 ye devam mı?

Sayfa 873/874 İlkİlk ... 373773823863871872873874 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •