Sayfa 53/500 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 3998 madde; 417 - 424 arası.

Konu: DARDL-Dardanel Önentaş Gıda San.

1. Esas

Alıntı Originally Posted by KIZILÖTESİİ Yazıyı Oku
    bu hisseyi almak şuan nasıl acaba

almak istersek nasıl alacağız
    Hiç bulaşma bence

Esas

Alıntı Originally Posted by Zao Yazıyı Oku
    bizim menkul hala mal alıyor,ben genede koreliler yerine ülker diyorum koreli kılığına bile girer bunlar...
    arkadaşım aldığım duyumlara göre bu fonun içinde ülkerinde olduğu ilginç bir konu daha gözaltınıda bu fonun istediğidir.şimdi bu söylentiyi biraz tartışalım

Esas

Alıntı Originally Posted by gozanlı Yazıyı Oku
    arkadaşım aldığım duyumlara göre bu fonun içinde ülkerinde olduğu ilginç bir konu daha gözaltınıda bu fonun istediğidir.şimdi bu söylentiyi biraz tartışalım
    Şirketin halka açık hisselerini borsadan 2 TL. civarı fiyatlar ile toplamak yerine gözaltı pazarına düşmesi ile daha düşük maliyetler ile almaya çalışmak çok mantıklı. Ben en az 1 taban daha yapar diye düşünüyordum fakat anlaşmanın olma ihtimalini kuvvetli görenlerin alımları ve kuvvetle muhtemel anlaşmanın alıcı tarafının temsilcilerinin ne kadar alış yazmaları halinde hissenin tabana devam edeceğini ayarlayamamaları nedeni ile hisse yönünü yukarı çevirdi.
    Eğer anlaşma yakın ise önümüzdeki hafta hisse hızla artış yönünde hareket edecektir.

Bekleyip göreceğiz , biz uzun bir süre burada olmayı göze alarak girdik.

Duhul
    Nov 2009
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    304

Esas

Kazandıracak biri alsın da ülker olmuş koreli olmuş çinli olmuş arap olmuş önemi yok. Kağıdın değeri artsın da. . .

Sent from my LG-P503 using Tapatalk

Esas

ülkerin alması belki rekabet kurumundan izin çıkması zorlaşabilirdi bu nedenle ülker böyle bir fonun içine girerek rekabet kurumundan gelecek olumsuz haberi de ortadan kaldırmış olacak. merak ettiğim bir konu da patronun geçmişte yine ortaklık görüşmelerine başlayıp masadan eli boş kalkması bu defa da anlaşamayıp kalkarsa 0,30 lu rakamlar uzak değil...

6. Esas

Alıntı Originally Posted by Zao Yazıyı Oku
    bizim menkul hala mal alıyor,ben genede koreliler yerine ülker diyorum koreli kılığına bile girer bunlar...
    arkadaşlar borsa , tam bir kurtlar sofrası , bizim menkuldeki mallar acab kim tarafından alınıyor. menkul kendisimi alıyor yoksa ,manipülatörler piyasada beklenti oluşturmak için bizim menkul ümü kullanıyorlar.

sadece şunu söylüyorum, dardanele yatırım yaparken kesin ve kesin bilgi sahibi olmalısınız. duyumlarla yapacağınız alımlar sonu geri dönüşü olmayan hüsranla sonuçlanabilir.

y.t.d.

7. Esas

ülkerin alması belki rekabet kurumundan izin çıkması zorlaşabilirdi bu nedenle ülker böyle bir fonun içine girerek rekabet kurumundan gelecek olumsuz haberi de ortadan kaldırmış olacak. merak ettiğim bir konu da patronun geçmişte yine ortaklık görüşmelerine başlayıp masadan eli boş kalkması bu defa da anlaşamayıp kalkarsa 0,30 lu rakamlar uzak değil...
    peki birde şu açıdan bak.çekirge bir sıçrar,iki sıçrar.patronun bu seferki ortaklık görüşmeleri olumlu sonuçlanırsa bana göre 10,00 lu rakamlar uzak değil.buda benim görüşüm.....

Esas

Alıntı Originally Posted by emiremirhan Yazıyı Oku
    peki birde şu açıdan bak.çekirge bir sıçrar,iki sıçrar.patronun bu seferki ortaklık görüşmeleri olumlu sonuçlanırsa bana göre 10,00 lu rakamlar uzak değil.buda benim görüşüm.....

biraz espiri katayım,
    çekirge bir sıcrar, iki sıcrar, üç sıcrar,
    neticede cekirge bu hep sıcrar....

Sayfa 53/500 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •