Sayfa 53/996 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 417 - 424 arası.

Konu: ANELT- Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Esas

Sayın işmerkezi ve dünden itibaren görmeye başladığımız 14.his nickli arkadaşlar;
    Kısa süreli portföy boşaltmaları saymazsak, 4 yıldır bu hissedeyim, başka bir adet bile hissem olmadı. Bizim göremediğimiz neyi görüyorsunuz da bu kadar yüksekten uçuyorsunuz. Yaptığı iş merkezi, kimlik kartı projesi, ofis kiralarının metrekare fiyatları gibi bilgiler dışında bir bilginiz var mı? Yoksa lütfen bir süre susun da küçük yatırımcı size kanıp yanmasın. Hisseyi almak amacıyla fikir edinmek isteyen arkadaşlara ise tavsiyem; bu hisse hakkında üç yıldır yazılmakta olan uçacak kaçacak, 2010 da 5 TL 2013 te 30 TL, bu yılın en mükemmeli v.b gibi mesnetsiz yazılara bakarak hareket etmemeniz. Burası 2-3 kişinin içinden geçebileceği çapta bir ateş çemberidir. Girmeye kalkmayın. YANARSINIZ...

Esas

oha banker, GERÇEKTEN ÇOK DOĞRU SÖYLEDİNİZ. TEŞEKKÜRLER...3.yılım bu kağıtta...

Esas

ha yaşa elinizde bu hisse vardiye herkeze bu hissenin gidecegini söylemek veya ima etmek büyük günah.hiç bir hissenin yarına inio çıka bilecegini bizimgi küçük yatırımcılar bilemiyor,

Esas

Alıntı Originally Posted by delivery Yazıyı Oku
    İşmerkezi kardeş nickin gibi sürekli işmerkezi / yada plastik kart eksenli yazılar yazıyorsun.. haklısın yükseliş yapması gereken beklentileri olan bir kağıt belki de ama bu tip kağıtların gidişatına tahta yapıcılar karar verir.. hisse 1.21 (dip fiyatlarda) muhtemelen seçim sonrası yükseliş yaşanacaktır... ama yaşansa bile tahta yapıcı istemediği sürece tekrar gelecektir... o yüzden anel iş merkezinin faaliyet gösterdiği semtteki kira bedellerinin inan önemi yok...
    1.inanmadıgın hisseyi almayacaksın biriktirmeyeceksin .... benim prensibim .... şimdiye kadar inanmadıgım hiç bir hisseyi almadım .....

2.anel işmerkezinin faliyet gösterdiği semtteki kira geliri bence çok önemli senede 10 trilyon gibi bir kira geliri olabilecek ( düzenli kira geliri ) 10 trilyon nakit cash para 50 trilyon piyasa degeri olan bir şirket için inan =? yada inanma önemlidir .....

2 a ) 2. maddenin a seçeneginde yine anel işmerkezinin bulundugu semtteki yada yakın semtlerdeki işmerkezlerinin metrekare bedelleri 4000 lira iken anel işmerkezinin 1 metrekaresi ne hesaplanmış ve 18 ay geçmesine ragmen yeniden degerleme yapılmamış 18 ayda domates fiyatları 2 ye katlıyor ..... leblebi fiyatları 2 ye katlıyor ama ne hikmetse işmerkezi diger işmerkezlerinin yarısının altında hesaplanıyor ve yeniden degerleme yapılmıyor .....

3.deger analizine göre ( spek tahta yapıcı piyasa ) vb günün birinde deger karşısında duramazlar kendi mallarını eritirler ....

hisse uçacak kaçacak türü yazıları hiç sevmem hiç bir zaman da uçacak kaçacak türü yazı yazmam sadece deger analizi yaparak hisse seçerim ( uçacak kaçacak türü yazıları okumam bile ) ve hisse yatırım sürem 10 yıl üzeridir ..... ( 10 yılda banka faizleri ile 100 lira para 10 yılın sonunda 200 lira oluyor benim 100 lira 201 lira olursa kardayım derim ....)

plastikkartta en son anelt hisse miktarını arttırdı vardır bir bildikleri ... plastikkart da alanında niş bir şirket ... kiracılar vizyon sahibi dünya şirketleri beni çeken de bu oldu ev sahibi kiracı ev sahibi vizyon sahibi dünya şirketlerinden feyz alabilir ... bunu da şu atasözü ile dayanagım oldu ....

üzüm üzüme baka baka kararır .....

herkes kafasına göre takılsın yorumlarım yatırım tavsiyesi degildir.... pazardan domates alırken iyice bakıyon araştırıyon az ilerdeki tezgahta domateslere bakıyon fiyatlara bakıyon ama hisse alırken hala kulaktan dolma içeriksiz şekilde hisse almaya devam edenler var ....

yorumlarım yatırım tavsiyesi degildir herkes kafasına göre takılmaca tze fasulye yesin yada yemesin ...

5. Esas

Alıntı Originally Posted by ismerkezi Yazıyı Oku
    1.inanmadıgın hisseyi almayacaksın biriktirmeyeceksin .... benim prensibim .... şimdiye kadar inanmadıgım hiç bir hisseyi almadım .....

2.anel işmerkezinin faliyet gösterdiği semtteki kira geliri bence çok önemli senede 10 trilyon gibi bir kira geliri olabilecek ( düzenli kira geliri ) 10 trilyon nakit cash para 50 trilyon piyasa degeri olan bir şirket için inan =? yada inanma önemlidir .....

2 a ) 2. maddenin a seçeneginde yine anel işmerkezinin bulundugu semtteki yada yakın semtlerdeki işmerkezlerinin metrekare bedelleri 4000 lira iken anel işmerkezinin 1 metrekaresi ne hesaplanmış ve 18 ay geçmesine ragmen yeniden degerleme yapılmamış 18 ayda domates fiyatları 2 ye katlıyor ..... leblebi fiyatları 2 ye katlıyor ama ne hikmetse işmerkezi diger işmerkezlerinin yarısının altında hesaplanıyor ve yeniden degerleme yapılmıyor .....

3.deger analizine göre ( spek tahta yapıcı piyasa ) vb günün birinde deger karşısında duramazlar kendi mallarını eritirler ....

hisse uçacak kaçacak türü yazıları hiç sevmem hiç bir zaman da uçacak kaçacak türü yazı yazmam sadece deger analizi yaparak hisse seçerim ( uçacak kaçacak türü yazıları okumam bile ) ve hisse yatırım sürem 10 yıl üzeridir ..... ( 10 yılda banka faizleri ile 100 lira para 10 yılın sonunda 200 lira oluyor benim 100 lira 201 lira olursa kardayım derim ....)

plastikkartta en son anelt hisse miktarını arttırdı vardır bir bildikleri ... plastikkart da alanında niş bir şirket ... kiracılar vizyon sahibi dünya şirketleri beni çeken de bu oldu ev sahibi kiracı ev sahibi vizyon sahibi dünya şirketlerinden feyz alabilir ... bunu da şu atasözü ile dayanagım oldu ....

üzüm üzüme baka baka kararır .....

herkes kafasına göre takılsın yorumlarım yatırım tavsiyesi degildir.... pazardan domates alırken iyice bakıyon araştırıyon az ilerdeki tezgahta domateslere bakıyon fiyatlara bakıyon ama hisse alırken hala kulaktan dolma içeriksiz şekilde hisse almaya devam edenler var ....

yorumlarım yatırım tavsiyesi degildir herkes kafasına göre takılmaca tze fasulye yesin yada yemesin ...
    Sevgilli iş merkezi....

Firmalar aldığı gayrimenkulu alım fiyatına bilançonun AKTİFİNE kaydettirir. Zaten muhasebesel olarak bu şekilde olmalıdır. Kira geliri bankaya yattığı kadar GELİR TABLOSUNA girer... Benim anlamadığım şu bu gelirler BİLANÇODA gözükmüyor? yeniden değerleme yapılsa nolacak? sermaye ve duran varlıkları yükseltirsin aynı anda... kira gelirleri NE ZAMAN BİLANÇOYA GİRECEK ? Durup dururken kimse yeniden değerleme yapmaz!

* spek değer analizine göre duramaz diyorsun 3 yıldır durmuş... Sürekli aynı şeyi yazıp insanları yanıltmayalım bu hisseden dili yanan çok KY Var....!Bilanço iyi değil ki spek değer analizi yapsın!! Bu hissenin yukarı gidecekse somut şeyler olmalı!

plastikkartta en son anelt hisse miktarını arttırdı vardır bir bildikleri ne demek birer anlatır mısın ? KY hiçbirşey anlamadı bu cümleden..Plastikkartla yeni bir yatırım mı yaptı?BİLANÇODA neden GÖZÜKMÜYOR?

Esas

hisse bende var 1.26 maliyet çok yukarı beklentim yok. en fazla 1.30 - 1.40 arası oda borsa desteklerse. bu hisseyle evli kalmayı düşünmüyorum küçük karla elveda diyebilirim. nasıl olsa aynı yerden daha aşağı her zaman alım fırsatı verecek...

7. Esas

Arkadaş bilanço önemlidir belki ancak giden kağıtlar ne bilanço ne bişey dinliyor mesele bu kağıtta durum ne?spek hareketlermaz mı ben artık bunu düşünüyorum

Esas

http://www.kap.gov.tr/yay/Bildirim/B...aspx?id=154797

10.05.2011 tarihinde Plastikkart Akıllı Kart İletişim Sanayi ve Ticaret A.Ş.ye ait D Grubu payları ile ilgili olarak İMKB Toptan Satışlar Pazarı'nın Kuruluş ve İşleyiş Esasları'nın VII. nolu maddesinde yer alan işlem fiyatına uygun olarak, devir tarihi olan 10/05/2011 tarihinden önceki haftanın son iş gününden geriye doğru 10 işgünü boyunca oluşmuş ağırlıklı ortalama fiyatların ortalaması olarak hesaplanan 2,438 TL fiyat aralığından 1.000.000 adet alış işlemi ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte Plastikkart Akıllı Kart İletişim Sanayi ve Ticaret A.Ş sermayesindeki paylarımız/oy haklarımız 10.05.2011 tarihi itibariyle %23,13/%43,95 olmuştur.

İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda verilmektedir.

yorumsuz .....

Sayfa 53/996 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •