Sayfa 3/497 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 3970 madde; 17 - 24 arası.

Konu: BOYNR - Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by Kerimtuna Yazıyı Oku
    bugun bende geldım aranıza. az olsun oz olsun nerelere kadar gıder arkadaşlar.

bu kağıttan cacık olmaz geçmiş olsun sana kardeşşş biz aldık bişey olmadı bekçi etti sinir hastası etti

2. Esas

borsa düşmeden önce boyner bi hareket yapar ardından borsaya düşüş gelirdi...boyner en son 4.60 hareketini yapıp taban olduğu zamandan bu yana yaklaşık 1 ay geçmiş artık bence zamanı gelmiş iyice unutuldu kağıt ve millet bıktı en azından bi %7-8 prim yapması gerekiyor eskisi gibi...bugün altın yıldız %8 e yakın prim yapmış umarım sıra boynere gelir hareket yaptıracaklarsa ellerini çabuk tutmalılar her an kötü haberler gelebilir endeksin terse gittiğini görebiliriz...bakalım napacaklar...para dergisinin geçen hafta ki içeriğinde boyner için direnç seviyelerini 3.76-4.02 ve 4.50 olarak vermiş destek ise 3.45....kademelerinde ki lotların fazlalaşması hisse için olumlu 10 ar bin lot konulmaya başladı...kapanış derinliği ve kademe analizini veriyim...(yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir )
    bugün kapanışa doğru vermeleri ve 1 lot dahi almamaları kağıtta baskı olduğunu gösterir...bugün borsanın %0.50 arttığı ve gün boyu artıda olduğu bi günde bu kağıdı 1.11 düşerebilecek kadar bi baskı var

Son düzenleme : hasan_celik; 21-03-2011 saat: 22:26.

Esas

Alıntı Originally Posted by eros90 Yazıyı Oku
    100.000 endekste ancak 4 lere gelir herhalde pardon 3 lere )))))kağıdı manyak ettiniz ooooo çoooocukları
    eros kardeş hergün küfür ediyorsun bu kağıda haa biz etmiyomuyuz ediyoruz tabikide ama içimizden forumda değil, merak ettim bu kadar isyan ediyorsun maliyetin kaçtan ve ne kadar zarardasın ??

Esas

endex te kar satışları gelirse tekrar 58 000 ler bizde önden gideriz tabii 2.xx rakamlar uzak değil gibi o zaman burda kan gövdeyi götürür bu kağıdın sahipleri ne yapmaya çalışıyor anlamak mümkün değil kağıt bu düşüşte abondone oldu dengesini kaybetti bir türlü toparlanamıyor çıkışlarda en ufak bir tepki bile veremedi..

Esas

diğer kardeş kağıttada aynı operasyonu yaptılar kağıt tavan olduğu günün ertesi %30 düştü paraşütsüz 15 ten 3 seansta 10 a geldi ama şimdi ordan %30 çıktı bakalım burdaki senaryo nasıl olacak..

Esas

Alıntı Originally Posted by eros90 Yazıyı Oku
    4.31 maliyet var ama bıktım verdim o yüzden de hergün bunlara küfür ediyorum .Buradan okuyorlarsa eğer hergün bunları rahatsız etmek amacım.
    ALLAH yardımcın olsun kardeş umarım zarar büyük değildir. Başka yerden çıkarırsın inşallah

Esas

Alıntı Originally Posted by lord23 Yazıyı Oku
    diğer kardeş kağıttada aynı operasyonu yaptılar kağıt tavan olduğu günün ertesi %30 düştü paraşütsüz 15 ten 3 seansta 10 a geldi ama şimdi ordan %30 çıktı bakalım burdaki senaryo nasıl olacak..
    hissede hacim var ama çıkışın belirtisimi yoksa inişin belirtisimi ilerleyen saatlerde görecez bakalım

Esas

bence boynerdeki sorun düşük karlılık rakamlarında şirketin bu sermaye mağaza sayısı yaptığı cirolarra göre karlılığı çok düşük birçok şirket her yıl düzenli temettü verirken yani işler 5-6 yıldır iyi herkes uzaya gitmiş burada halen geçmiş yıllardan kalan zararlar temizlenmeye çalışılıyor o yüzden kimse bu tip kağıtların yüzüne bakmıyor adam olması için yıllık 40-50 milyon tl lik karlara ulaşmalı ki gerçek yatırımcılar gelsin.

Sayfa 3/497 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •